Интернет реклама УБС

10 секс-вчинків, про які мріє кожен хлопець

Ти і він / Секс

10 секс-вчинків, про які мріє кожен хлопець

Всупереч розхожій думці, щоб бути гарною коханкою для свого партнера, зовсім не обов'язково виконувати складні акробатичні трюки або ж знати всі пози з Камасутри. Звичайно, в світі є чоловіки, яким саме це і потрібно, але переважна більшість сильної статі мріє зовсім про інші речі. Ми розпитали знайомих хлопців про те, чого вони хочуть у ліжку насправді, і поспішаємо розповісти тобі про наші відкриття.

Вони хочуть бачити твою ініціативу

«Ми, чоловіки, які звикли робити перший в цьому напрямку крок, і якщо ти не виявиш ініціативу, це зробимо ми. Тим не менш, нашому самолюбству (і потенції) дуже лестить, коли ти демонструєш свій ентузіазм. Важливо хоча б іноді спокушати свого хлопця першою, не чекаючи його дій – це, як на мене, краще освідчення в коханні», - Артем, 30 років.

Вони хочуть сексуальне білизна

«Я прекрасно розумію, що мереживний комплект з розрізами в найнесподіваніших місцях дівчина одягає для того, щоб мене потішити, і я дуже це ціную. Важливіше бути сексуальною у власній спальні, ніж на людях», - Кирило, 27 років.

10 секс-вчинків, про які мріє кожен хлопець

Вони хочуть прелюдію

«Зазвичай в кіно показують хлопців, які готові до сексу, як тільки бачать на вулиці симпатичну дівчину, але на ділі це не зовсім так. Ми не секс-машини, нам теж потрібно «розігрітися» і увійти у смак – неквапливий секс з чуттєвої прелюдією куди крутіше квікі», - Саша, 37 років.

Вони хочуть спонтанності

«Коли зустрічаєшся з дівчиною довго, ваша сексуальна життя з часом стає не такою пристрасною, перетворюється в звичку, і саме від партнерки залежить, якою вона буде в майбутньому. Якщо вона не боїться пробувати нове, спонтанно висловлює своє бажання, будь то секс на кавовому столику або швидкий ранковий секс в душі, відносини тільки зміцняться, ну а якщо вона піде «по накатаній», скоро нам обом стане занадто нудно», - Сергій, 28 років.

Вони хочуть «брудних слівець»

«Мрію, щоб дівчина проявила свою зухвалість у ліжку за допомогою слів, але пристрасні, гучні стогони, що підтверджують її задоволення, мене теж цілком влаштують», - Діма, 39 років.

Вони хочуть чути своє ім'я

«Ніщо не змусить хлопця зрадіти більше, ніж коли він чує звук власного імені під час сексу. Використовуй цей прийом, і ти завжди будеш найкращою коханкою в його житті», - Павло, 36 років.

Вони хочуть безпеки

10 секс-вчинків, про які мріє кожен хлопець

«Ми зовсім не такі безвідповідальні, якими здаємося на перший погляд. Я, наприклад, хочу бути впевненим в тому, що моя партнерка здорова і що вона не завагітніє тоді, коли обидва ми цього не хочемо. Саме тому дівчата, які наполягають на презервативі, здаються мені найкращими», - Ярослав, 25 років.

Вони хочуть відкритості до експериментів

«Ідеальна коханка – та, яка буде не проти реалізувати мою секс-фантазію або, скажімо, випробувати нову позу. Я натомість буду готовий виконати будь-які її побажання», - Вова, 28 років.

Вони хочуть почуття гумору

«Коли в ліжку щось йде не так, тільки від дівчини залежить, чи буде цей провал просто смішним або ж принизливим для чоловіка. Та, яка вміє посміятися над секс-невдачами, безцінна», - Вадим, 34 роки.

Вони хочуть, щоб ти отримувала оргазм

«Якщо б дівчата казали, чого вони хочуть в сексі, життя стало б набагато простіше і щасливішим», - Єгор, 21 рік.

Комментарии
Loading...