4 причини болю під час орального сексу

4 причини болю під час орального сексу Для багатьох оральний секс — незручна і смущающая практика, в якій можуть зустрічатися різні міфи, недомовленості і невміння зрозуміти власне тіло. Набагато гірше, якщо твій партнер сам хоче зробити тобі кунілінгус, але замість задоволення і посилення збудження ти отримуєш тільки біль. Варто перевірити, чи немає у тебе цих причин для виникнення неприємних відчуттів, а потім провести невелику роботу для їх усунення.

Інфекція

Якщо ти відчуваєш біль під час того, як партнер робить кунілінгус, в першу чергу варто звернутися до гінеколога, щоб виявити, чи немає у тебе запалення на зовнішніх тканинах вульви. Багато дріжджові інфекції і генітальний герпес викликають серйозне роздратування, посилене свербінням і болем, і можуть проявляти себе навіть при настільки м'якому контакті, не кажучи вже про біль під час пенетрації. На щастя, подібні інфекції можна лікувати за допомогою протигрибкових препаратів та антибіотиків, а період лікування може зайняти всього лише тиждень.

Психологічні проблеми

4 причини болю під час орального сексуПричинами негативного ставлення до орального сексу може стати релігійне виховання, засудження батьків чи шок від сексуального досвіду. Якщо ти турбуєшся про те, що цей вид сексу тобі здається неправильним або неприйнятним, — страх викликає напруження в тканинах навколо вагіни, що призводить до болю і дискомфорту.
Якщо ти відчуваєш себе напруженою під час сексу, подумай, звідки взявся цей дискомфорт. Обговори питання з партнером, а також пошукай можливість звернутися до секс-терапевта.
Спробуйте інші варіанти орального сексу, наприклад, попросивши партнера більше приділяти уваги статевим губам і внутрішньої частини стегон, а не клітора і входу в піхву. Експериментуйте з тим, що викликає приємні відчуття у вашому тілі, щоб знизити тиск і дискомфорт і відновити позитивні асоціації з сексом.

Сексуальна травма

4 причини болю під час орального сексу

Сотні тисяч жінок щороку стикаються з сексуальним насильством в тому чи іншому вигляді, і, на жаль, воно має тривалий негативний вплив на людину. Часто колір, запах або навіть чужий настрій може зачіпати певні тригери і приводити до напруги тіла. Одне з найчастіших проявів подібної травми призводить до підвищеного напруги м'язів, званому вагинизмом. При цьому хронічному захворюванні ти можеш відчувати біль при будь-якому вигляді сексу незалежно від твого настрою.

Найпростіший спосіб відновитися від травми — звернутися до терапевта, щоб обговорити пережитий досвід, а також знайти спільну мову зі своїм нинішнім партнером. Психологи також рекомендують поділитися своєю страшною історією, щоб ви могли знайти спосіб повернути задоволення у ваші відносини.

Техніка партнера

4 причини болю під час орального сексу

Клітор — найчутливіша частина нашого тіла, і якщо твій партнер занадто інтенсивно стимулює її, це може призвести до дійсно хворобливих відчуттів. Іноді руху можуть бути дуже швидкими, іноді ти недостатньо збуджена і змазана, а іноді амплітуда занадто висока, коли тобі б хотілося легкої лоскоту. Говорити про свої бажання може бути незручно, але що набагато гірше — невдалий секс, який відбувається з-за твого мовчання.

Біль не є нормальною частиною сексуального досвіду, якщо тільки ця біль не приносить тобі задоволення, так що старайся уникати подібних ситуацій, направляючи партнера в потрібну сторону.

Відчувала ти біль під час орального сексу?

Комментарии
Loading...