Интернет реклама УБС

5 помилок макіяжу, які тебе старять

Краса / Макіяж

5 помилок макіяжу, які тебе старять

«Мультяшні» брови

Ще гірше, ніж брови - «ниточки» виглядають очевидно намальовані, вугільно-чорні брови, «утяжеляющие» особа і роблять його візуально старше. Часто проблема буває неправильно підібраному засобі, яким ти подкрашиваешь брови — наприклад, в олівці з дуже м'яким стрижнем. Вибери олівець з твердим, сушимо грифелем, який буде легко, легко розтушовуються і робити максимально натуральні лінії. Не забувай прочісувати брови після того, як додала їм відтінок - це допоможе згладити всі огріхи і прибрати надлишок пігменту.

Пудра замість тональної основи

Пудра, за винятком безбарвною фінішній, досить небезпечна штука - забивається в пори, підкреслює лущення і дрібні зморшки. Одна справа злегка матувати шкіру з її допомогою і інше — покривати нею все обличчя замість тональної основи. До речі, правильно підібраний тон не лише вирівнює колір обличчя, приховує недоліки, але і доглядає за шкірою, поступово покращуючи її. Яскравий тому приклад - bb-креми і кушны.

Багатошаровий консилер

Якщо консилер видно на обличчі, це куди гірше, ніж ледь помітний прищик або темні кола під очима — такий промах старить і робить образ недоглянутим, чи то пак, замість того, щоб приховати недоліки, ти отримуєш зворотний ефект. Як цього уникнути? Не наслаивай консилер, вибери той, який зможе закамуфлювати проблему з першого разу - є маса коштів, які розрізняються по щільності і фінішу (матовий або сяючий).

«Смугасті» рум'яна

Незважаючи на те, що це максимально очевидна помилка, багато дівчат продовжують її здійснювати — рум'яна наносять кистю, набираючи занадто багато пігменту, з-за чого на обличчі залишається явна смуга. Крім того, грає роль і місце, куди наносяться рум'яна - забудь про лінії від рота до вуха, нанеси рум'яна трошки вище «яблучок» щік.

«Важкий» погляд

Візуально зробити погляд важким, а очі втомленими і «старіючими» можна, навіть якщо тобі всього лише 25 - досить переборщити з темними компактними тінями, додати до них лайнер і пару шарів туші. Драматичні смокі-айз доречні тільки в певній обстановці, вечірньою, ну а в інший час досить кремових тіней відтінку латте або тонкої стрілки.

Комментарии
Loading...