5 порад для хорошого сексу в тривалих відносинах

Ти і він / Секс

5 порад для хорошого сексу в тривалих відносинах

Бажати того, щоб секс завжди залишався частим і пристрасним, — нормально. Але зазвичай згодом він стає рідше, і це теж нормально. І найприємніше: все можна повернути! Жінки в довгих відносинах поділилися своїм позитивним досвідом.

1. Не перетворюйте його на рутину

«Ми одружені сім років. Мені не подобається ідея, що секс завжди повинен бути пристрасним і радісним, але і робити з нього обов'язок не потрібно. Ми часто пробуємо нове, і в цьому запорука нашого успіху», — Віра, 30 років.

2. Фантазуйте

«Спілкуйтеся, будьте відкриті, виходьте із зони комфорту заради експериментів. Звичайно,якщо довіряєте один одному!» — Марина, 29 років.

3. Нехай він буде спонтанним

«Іноді я одягаю еротична білизна і буквально нападає на нього. Ми ніколи не плануємо секс, зате дуже любимо бути близько один до одного. В житті бувало всяке,і тепер ми буквально не можемо надивитися один на одного», — Яна, 34 роки.

4. Говоріть про секс

«З самого початку ми домовилися не замовчувати проблеми, тому секс обговорювали багато і часто. Але з ним і немає проблем: ми постійно пробуємо нове, щось придумаємо... Діти, звичайно, іноді заважають планам, але ми поставили сексу високий пріоритет і ніколи про нього не забуваємо», — Карина, 30 років.

5. Не женіться за оргазмом

«Секс — приємне розвага, але важливо думати не тільки про кінцевої мети, але і про самому процесі. Нам подобається бути дуже близько, торкатися тілами, цілуватися і обніматися... Якщо ти хочеш довго прожити з людиною, потрібно радіти кожній хвилині, проведеній разом», — Майя, 34 роки.

За матеріалами cosmo.ru

Комментарии
Loading...