5 секс-трюків, завдяки яким він ніколи не забуде ніч з тобою

Ти і він / Секс

5 секс-трюків, завдяки яким він ніколи не забуде ніч з тобою

Підтримуй зоровий контакт

Це зовсім не так дивно, як може здатися на перший погляд. Навпаки, дивлячись прямо в очі один одному під час сексу, ви з хлопцем відчуєте емоційне єднання і зв'язок, що, в свою чергу, посилить обопільне збудження.

Дражни його

Перекинь його на спину, сама сядь зверху і скажи: «Сьогодні правила диктую я і краще б тобі мене слухатися». Потім розкажи йому умови гри: він не повинен кінчати до тих пір, поки ти не вирішиш і навпаки. Поперемінно пестіть ерогенні зони один одного (соски, шия, внутрішня поверхня стегон), але не доводите справу до логічного фіналу. По мірі того, як буде наростати збудження, буде наростати і сексуальне передчуття, а воно, як відомо, працює краще будь-якого афродізіака.

Створи справжню близькість

Всупереч поширеній думці, найінтимнішої і близькою емоційно позою є зовсім не місіонерська. Запропонуй хлопцю біля ліжка, попередньо підклавши йому під спину м'яку подушку, а сама влаштовуйся зверху. Завдяки тому, що ви обоє сидите, можна буде тримати один одного в тісних обіймах, цілуватися, дивитися в очі. Такий варіант наїзниці подобається нам навіть більше класичного!

Подстегні його відчуття

Використовуй шовковий шарф або краватку, щоб зав'язати очі бойфренду. Тимчасово позбавивши його зору, ти моментально обостришь всі інші почуття – дотик, нюх. Ефект можна підсилити ще більше, якщо вставити йому в вуха навушники з включеною музикою (приємною, зрозуміло). Таких гострих відчуттів від твоїх поцілунків і пестощів він не відчував ніколи раніше!

Комментарии
Loading...