5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки

5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки Якщо чоловіча мастурбація здається чимось звичайним, про жіночому самоудовлетворении досі пишуть не так багато. Чи потрібно розповідати партнеру про те, що мастурбуєш, як вибрати першу секс-іграшку і доглядати за нею — Heroine відповідає на популярні питання про соло-сексі.

1. Важко збудитися під час мастурбації без партнера. Що робити?

Оскільки збудження починається з мозку, однієї фізичної стимуляції недостатньо, та й не завжди варто починати саме з неї. Кращий спосіб розбудити фантазію – подивитися фільм. Не любиш порно, шукай легку еротику чи будь-який інший жанр, в якому є гарячі сцени.

Твоя мета – знайти те, що тебе збуджує. Відчуй цю сцену, постарайся зафіксувати її, щоб потім відтворювати в голові завжди, коли це знадобиться.

Подбай про те, щоб тебе ніщо не відволікало: вимкни повідомлення на телефоні, переконайся, що закрила двері, і дай собі час. Не варто займатися цим поспіхом, особливо якщо знаєш, що тобі нелегко досягти потрібного настрою.

2. Чи варто розповідати партнеру про те, що мастурбуєш?

5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушкиВсе залежить від того, наскільки ви довіряєте один одному. В ідеалі — чим менше секретів, тим вам обом легше. Тобі не потрібно переживати про те, що він дізнається твою таємницю, ховати секс-іграшки по кутах і почувати себе винуватою. В мастурбації немає нічого неприродного і аморального, вона не повинна розглядатися як спосіб замінити партнера. Якщо переживаєш про те, як він відреагує, спробуй поговорити про це абстрактно. Але, скоріше всього, якщо чоловік адекватний, нічого поганого в мастурбації він не побачить. Твоє визнання не тільки позбавить від необхідності ховатися, але і може поліпшити вашу сексуальне життя. Наприклад, почнете використовувати секс-іграшки у парному сексі, якщо раніше цього не робили.

3. Як вибрати першу секс-іграшку?

5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки

Починати краще з чогось простого, тому багатофункціональність поки не головне. Ось кілька загальних рекомендацій, а ти вже дій на свій розсуд:

  • Обирай відомі бренди, так більше ймовірності, що якісна іграшка і не зламається через місяць. Хоча навіть у них бувають дефектні товари, так що уточни, передбачає магазин повернення.
  • Виріши, які місця хочеш стимулювати. Є багато вібраторів, які можна використовувати і для клітора, і для вагіни.
  • Акуратніше з розмірами. Орієнтуйся на діаметр, близький до ширини двох твоїх пальців. У описі товарів, як правило, вказані пропорції.
  • Обирай середню цінову категорію. Буде шкода витратити цілий статок на іграшку, яка тобі не дуже сподобається.
  • Читай інструкцію відразу на сайті магазину, щоб розуміти, як це працює.
  • Чим простіше управління, тим краще. В ідеалі – пара опуклих кнопок, які легко знайти наосліп і складно сплутати один з одним.

Вибір редакції 5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки

4. Кожен раз, коли я мастурбує, відчуваю почуття сорому. Як від нього позбавитися?

5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушкиПотрібно взагалі позбутися думки, що секс і задоволення від нього – соромно. Для цього про нього варто більше читати, цікавитися, яку роль він відіграє в житті людини, як їм займатися. В суспільстві ще багато стигм з цього приводу. Чекати, коли воно змінитися, безглуздо, краще почати з себе. Зрозумій, чого конкретно ти соромишся. Якщо це боязнь бути застуканной, мастурбируй в безпечному місці. Соромишся свого голого тіла – роби це в темряві. Це лише поверхневі кроки, цілком проблему вони не вирішать. Потрібно змінювати своє уявлення про секс. Може навіть має сенс звернутися до сексолога.

5. Як правильно доглядати за секс-іграшками і зберігати їх?

5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки

Головне в цій справі – гігієна. Мити іграшку краще відразу після сексу, поки в слідах твоєї життєдіяльності не почали поширюватися бактерії. Якщо лінь бігти у ванну, використовуй антибактеріальні спреї: побризкала, протерла серветкою і прибрала. Вони є в будь-якому секс-шопі. Ще для догляду за силіконовими іграшками використовують пудру — вона робить їх приємними на дотик.

Що стосується зберігання, кілька іграшок не варто складати в одну купу. Купи мішечки для зберігання – вони захистять силікон від пилу.

Вибір редакції 5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки5 складних питань про мастурбації і секс-ігрушки

Знайти якісні товари для дорослих ти можеш в інтернет-магазині New Emotion. Співробітники компанії гарантують покупцям повну анонімність і допоможуть з вибором по телефону або онлайн. New Emotion працює тільки з офіційними виробниками інтим-товарів. А ще надає гарантію кращої ціни – знайдеш дешевше, ніж у них, отримаєш знижку.

Комментарии
Loading...