5 способів зробити позу догі-стайл більш чуттєвою

Ти і він / Секс

5 способів зробити позу догі-стайл більш чуттєвою

Хлопці обожнюють цю позу за глибоке проникнення, приголомшливий вигляд і за те, що в ній почуваються брутальними воїнами-завойовниками – прийшов, побачив, переміг. Дівчата ж подібний захват відчувають далеко не завжди, і ось чому: секс у позиції догі-стайл здається їм кілька бездушним, ніби партнера цікавить тільки твоя вагіна, але ніяк не ти сама. Наші американські колеги звернулися до сексолога Вам Кернеру, який розповів, як зробити її більш інтимним і чуттєвої.

Спробуйте зробити це в позі ложок – так, щоб він тримав тебе в своїх руках. Догі-стайл сам по собі волає до активних рухів і пробуджує тваринні інстинкти, але є й інша, романтична версія цієї пози – тіло до тіла. Нехай він розташується ззаду, після чого нахилиться вперед і прошепоче щось лагідне на вушко – бачиш, зовсім інша справа.

Попроси його почати повільно і делікатно. Фактично, догі-стайл віддає кермо управління процесом в руки хлопцеві, тому йому легко захопитися і забути про те, що є ще й твої відчуття. Попроси його трохи подражнити тебе, почавши з повільних, глибоких поштовхів, поступово прискорюючись і збільшуючи глибину проникнення. Це подіє однаково збудливо і для нього, і для тебе, а, значить, шанси на феєричний оргазм помітно зростають.

Не змішай догі-стайл з «брудними» розмовами. Замість непристойностей надихни хлопця на ніжні мови – можеш першої сказати, як ти його любиш і як тобі добре з ним.

Обернись і подивися йому прямо в очі. Одним з головних недоліків пози догі-стайл є відсутність зорового контакту між партнерами, який, як відомо, підсилює близькість і відчуття цілісності під час сексу. Але те, що ви не дивіться один на одного, можна виправити: займаючись сексом в позі догі-стайл, ти можеш обернутися і подивитися на нього самим закоханим поглядом.

Використовуй догі-стайл, щоб збудитися, після чого переходь в іншу позу. Польсти хлопцеві, почавши займатися сексом в позі «він ззаду», а коли відчуєш, що ви обидва досить розігрілися, скажи, що хочеш дивитися йому в очі, коли будеш кінчати. Перейдіть в місіонерську позицію або позу наїзниці і...доведіть розпочату справу до кінця!

Комментарии
Loading...