7 неочевидних ознак, що ти хороша в ліжку

Ти і він / Секс

Давай начистоту: що ми знаємо про чоловічої фізіології? Чи впевнені в своїх жіночих чарах настільки, щоб воювати наповал? До речі, вчені довели, що чоловіки несвідомо зчитують знаки і флюїди і безпомилково розпізнають жінку, в якій горить цей вогонь пристрасті. Як? Розповідаємо про знаки, красномовно говорять, що ти хороша в ліжку.

Ти вмієш фліртувати

Миттєва реакція на комплімент — і ось вже отримуєш другий і третій. Як би ненароком ти торкаєшся волосся — і строгий начальник-чоловік готовий змінити гнів на милість. Очікуючи подругу в барі, ти не сидиш без діла, а прихильно приймаєш коктейлі від сусіда за стійкою. Вітаємо! У дівчат з таким вмінням користуватися своїми резервами дуже і дуже великі шанси на те, щоб залишити незабутнє враження про себе після ночі кохання.

Ти цікава

Ти відкрита всьому новому. Тобі подобається вивчати, пізнавати, доходити до самої суті. Тобі чужа лінь і апатія. Психологи впевнені: з такою дівчиною в ліжку не буває нудно.

Спритність рук і ніякого шахрайства

У тебе все виходить. Ну, чи не всі, але хоч щось, для чого потрібно пускати в хід руки. Вышиваешь ти хрестиком, віртуозно шинкуешь овочі або успішно закінчила курси каліграфії — якщо ти хоч щось добре вмієш робити руками, то і в сексі ти вже на півдорозі до успіху. Логічно ж?

Розвинений нюх

Якщо ти настільки чутлива до запахів, що здатна відрізнити сезонні версії популярних ароматів з першої ноти, то, швидше за все, і сама пахнеш чудово. І чоловіка з правильними феромонами считываешь з закритими очима. Як наслідок — хороший секс.

Ти кінестетик

Обожнюєш чіпати руками шовк і кашемір? Чутлива до тактильним відчуттям настільки, що отримуєш задоволення від дотиків? Вітаємо: ти сама чуттєвість, а значить, мрія будь-якого чоловіка.

Ти бачила хоча б кілька фільмів для дорослих

Ти не ханжа, і це прекрасно. Іноді для загального розвитку ти можеш подивитися кіно «про це»? І відвідуєш тематичні магазини для дорослих? Що ж, твоєму чоловікові невимовно пощастило.

У тебе все гаразд із самооцінкою

Ну, тут все ясно: ти любиш себе і своє тіло і транслируешь цю любов оточуючим. Чи варто говорити, що це основа основ щасливих відносин у цілому і сексу зокрема?

За матеріалами elle.ru

Комментарии
Loading...