7 причин болю під час сексу і як це виправити

7 причин болю під час сексу і як це виправити Біль під час сексу — проблема, від якої страждає кожна дівчина на цій планеті з тієї чи іншої причини. На щастя, практично для будь-якої подібної ситуації є просте рішення, головне — з'ясувати, що ж стало джерелом. Редакція Heroine зібрала кілька основних ситуацій, в яких ти можеш відчувати біль під час сексу, і поради, як з ними впоратися.

1. Медичні проблеми

Перший крок, який слід зробити, якщо ти почала відчувати біль під час сексу, — звернутися до гінеколога, щоб виключити наявність якого-небудь захворювання. Якщо у тебе хворобливі критичні дні або спазми у тазовій частині — відвідування лікаря явно не можна відкладати на потім. Можливо, у тебе розвивається ендометріоз, цистит або інше хронічне захворювання, яке потрібно негайно лікувати. З'ясуй, які методи лікування тобі доступні, а також чи існують способи зробити секс комфортніше, наприклад змінивши позу.

2. Тиск в сечовому міхурі

Якщо під час сексу у тебе часто з'являється бажання відправитися в туалет, це може відбуватися з цілого ряду причин, і деякі з них легко вирішувані. Такий стан спостерігається навіть у тих, хто тільки що отримав оргазм — матка і вагіна стискаються навколо сечового міхура, створюючи тиск на нього. Простий спосіб позбутися від цієї проблеми — обов'язково мочитися перед сексом, а не терпіти до останнього, ризикуючи розвитком інфекції сечостатевої системи.

3. Занадто глибоке проникнення

7 причин болю під час сексу і як це виправити

Деякі дівчата відчувають біль від того, що партнер проникає дуже глибоко, натискаючи на шийку матки. Для того щоб впоратися з цією проблемою в довгострокових стосунках, ви можете придбати спеціальні кільця для пеніса, що продаються в будь-якому секс-шопі. Основне завдання цієї іграшки — не допустити входу частині довжини пеніса, а також стимулювати вульву завдяки незвичайною текстурою. Правильно підібраний матеріал може не тільки позбавити тебе від болю, але і поліпшити кількість приємних відчуттів для обох партнерів.

Інший метод передбачає собою розтягнуту прелюдію — чим сильніше зростає збудження, тим швидше подовжується вагіна. Також ви можете використовувати інші позиції, де ти будеш контролювати глибину проникнення.

4. Шкірні роздратування

Іноді під час пенетрації біль може виникати в статевих губах або у самого входу в піхву через відсутність мастила. Обов'язково використовуй лубрикант під час сексу, а якщо сухість зберігається — спробуй підібрати інший склад.

Гінекологи також рекомендують обов'язково приймати душ перед сексом обом партнерам і звільняти свій сечовий міхур як до, так і після статевого акту. Не забувай стежити за всім, що вступає в контакт з своїми геніталіями: нижня білизна, мило, лосьйони. Якщо роздратування посилюється і не припиняється після сексу, це може бути ознакою ЗПСШ, так що не відкладай плановий огляд лікаря.

7 причин болю під час сексу і як це виправитиСкільки сексу має бути в отношенияхКак часто щасливі пари займаються сексом.

5. Слабкі м'язи

7 причин болю під час сексу і як це виправити

М'язи тазового дна, тобто м'язи навколо піхви, ануса, сечового міхура і інших органів, потрібно тренувати так само, як і інші м'язи твого тіла. Коли вони перенапружуються, будь-який тиск буде викликати біль. Хронічне стиснення м'язів тазового дна може перейти в вагінізм — захворювання, при якому м'язи стискаються при будь-якій спробі пенетрації.

Для того щоб розслабити м'язи тазового дня, варто використовувати кілька простих вправ. Якщо ж ти думаєш, що твої симптоми схожі на вагінізм — можеш поспілкуватися про цю проблему зі своїм гінекологом або самостійно підібрати іграшку-розширювач.

6. Біль під час овуляції

Завжди звертай увагу на те, який день менструального циклу викликає біль. Іноді саме овуляція може стати причиною того, що ти відчуваєш дискомфорт, адже партнер створює тиск на яєчники. Зазвичай це не дуже серйозне відчуття, але якщо ж воно зберігається протягом кількох місяців, варто звернутися до гінеколога за консультацією — це може бути ознакою кісти, яка не розсмоктується з плином часу.

7. Біль не в геніталіях

7 причин болю під час сексу і як це виправити

Частина людей відчуває біль під час сексу зовсім не в інтимних частинах тіла, а в хребті, суглобах або м'язах по всьому тілу. У цьому можуть бути винні як побутові травми, так і проблеми з кістковою структурою або навіть фіброміалгія. Якщо ти відчуваєш саме цей тип проблем, тобі варто подумати про те, щоб пошукати пози в іншому положенні, наприклад строго вертикальні. При виборі нової пози враховуй, що тобі може заважати вага партнера або, навпаки, надмірна навантаження на твої руки або ноги.

Відчуваєш ти біль під час сексу?

Комментарии
Loading...