Интернет реклама УБС

85 $шантекай особа скраб повністю змінила мою шкіру

Ніякої ненависті на січень сухий, але чому Новий рік має бути все про самостійне позбавлення? Після декількох місяців витрачати свій час, енергію і гроші на все інше, ми готові ставитися до себе. Ласкаво просимо в наші ряди мені, від мене.

Моя шкіра і я завжди мали спірні правовідносини; два раунди від прищів як підліток буде робити це для вас. Навіть зараз, коли мені в мої 30-ті роки і в основному незаплямовані, я як і раніше повинні бути обережні, що я застосовую до мого обличчя. За останні десять років моя шкіра перетворилася з жирної комбінованої і назад більше разів, ніж у нас сезони Холостяк.

Ось чому я гіпер-пильними, коли справа доходить до того, що я використовую на моєму обличчі. Просто тому, що люди клянуться, що це "краще" не означає, що це краще для мене. Або, що найдорожчий крем для обличчя, на ринку дасть мені світитися зсередини Джей Ло колір особи (ні, тільки гени Джей Ло буде робити). Тому, коли я знайти те, що працює для кожного сезону мого обличчя, тобі краще повірити, що я дотримуюся його.

Тепер, перш ніж ми перейдемо до того, що цей продукт, що мені потрібно, щоб закласти фундамент для чому я не заперечуєте витрачати стільки грошей на це. Я люблю макіяж, і мені не соромно сказати, що красива упаковка, як правило, приведе мене прямо до каси. Але я також хочу, що я купую косметику (і повірте мені, там дуже багато його, так як я зазвичай на заходи або нагороди шоу майже кожен вечір), щоб виглядати приголомшливо, зробити роботу, і залишатися без вицвітання або плавлення. Щоб це зробити, моя шкіра повинна бути підготовлена і загрунтована і готова прийняти будь рідкої основи і пігменту, що я кинути на неї. Якщо моя шкіра суха або лущиться, або якщо мої пори забиті, то мій макіяж не буде добре виглядати незалежно від того, хто робить і скільки це коштує. А хто хоче витрачати гроші з-за цього?

Можливо, саме тому я можу виправдати (хоча, поклавши руку на серце, я досі коробить), коли я плачу $85 за найкращий скраб для обличчя я коли-небудь зустрічав: бамбука і гібіскуса будинку-відлущуючий крем.

85 $шантекай особа скраб повністю змінила мою шкіруПинтерест
Фото: Джессіка Радлов

Сайт будинку-каже, що буде робити всі чудові речі, що я сподіваюся, що будь-який продукт, який коштує майже $100 буде робити: він стверджує, м'яко полірують, очищають і покращують зовнішній вигляд структуру вашої шкіри, забезпечуючи великих гідратації. Він обіцяє мінімізувати пори (завдяки гліколева кислота), зменшує тонкі лінії (через пептидів), і поліпшити свою шкіру, не викликаючи подразнення чи почервоніння (ч/т до квітка гібіскуса, який містить високий рівень піровиноградної кислоти, щоб допомогти відновленню шкіри). І знаєте, що? Це не так. Всі отшелушивающие скраби, серветки, і креми, які я використовував мої 30 з гаком років на цій землі, я ніколи не знайшов той, який залишає мою шкіру настільки ніжною і розкішною. Мій макіяж ніколи не ковзали на так добре або залишилися на весь день. Мій банківський рахунок каже: "лайно!", але моя шкіра говорить спасибі.

Так, витративши близько 100 $на скраб для обличчя, це, напевно, дуже багато людей. (Я дочка адвокат по банкрутству, так він навчив мене добре, навіть дуже добре.) Але я також дивлюся на це так: це дешевше, ніж щотижня або раз на два місяці догляд за обличчям. Це також краще, ніж витрачати половину цієї суми на продукт, який не досить зробити роботу. Я переконайтеся, щоб використовувати його економно. (Ви не повинні використовувати більше ні копійки розміру суми, щоб пожинати нагороди, і я використовую його тільки три рази на тиждень.) Плюс, я люблю, щоб підтримати компанії, які є жорстокість безкоштовно, як Шантекай. Всі їх продукти не містять компонентів тваринного походження, парабенів, фталатів, сульфатів, синтетичних ароматизаторів і ГМО, серед інших. Це важливо для мене.

Отже, Витративши $85 на щось хороше для моєї шкіри, добре для навколишнього середовища, і, чесно кажучи, добре для мого рахунку (так як мій тато сказав мені, що гроші призначаються, щоб бути витрачені, якщо це для розумних причини) - перемога. І в той час як я можу купити всю косметику, яку я хочу, шкіра мого обличчя є спільним знаменником. І що заслуговує кінцевої обробки.

Комментарии
Loading...