Интернет реклама УБС

Bright eyes: все, що ти хотіла знати про межресничном татуаж очей

Краса / Макіяж

Яскраві і виразні очі – це візитна картка кожної дівчини. Макіяж допомагає нам виглядати привабливіше, але, на жаль, не завжди є час або бажання його робити. Погодься, було б круто прокидатися вже з мейкапом, тільки він шкодить шкірі, так і за ніч може зіпсуватися. Виразні, красиві і симетричні стрілки і вранці намалювати складно, а вже прокинутися з такими – щось з роду фантастики. Хоча ні! Є спосіб - межресничный татуаж очей.

Межресничный татуаж - один з видів перманентний татуаж повік. Тільки на відміну від стрілок або стрілок з розтушовуванням, які наносяться поверх рухомого століття, опис цього виду татуажу звучить трохи моторошно. Але не лякайся.

Межресничный татуаж повік може бути різним. Ти можеш зробити лише ефект умытых очей, при якому пігментом заповнюється лише межресничное простір. Крім того, ти можеш доповнити його чіткої невеликою стрілкою або більш м'яким варіантом стрілки з розтушовуванням.

Як відбувається процедура

У першому випадку при майстер знеболює область і заповнює пігментом простір лише біля основи вій. Це підійде будь-якій дівчині, але особливо буде корисно рудим або блондинкам, панночкам з дуже світлими віями, а також тим, у кого вії досить рідкісні і тонкі або ростуть дуже далеко один від одного.

"Межресничка" створює ілюзію більш густих і довгих вій, очі стануть більш виразними, а погляд глибше. На додаток до такого межресничному контуру майстер за твоїм бажанням завжди може вивести пігмент далі, провівши тонку лінію до зовнішнього куточка ока. Це підніме куточок, створюючи ефект котячих очей. Іншими словами, так твої очі будуть візуально більш розкритими і великими.

Плюси межресничного татуажу

  1. процедура безболісна завдяки місцевої анестезії, але легкий дискомфорт можливий;
  2. ефект помітний відразу, проте на 3-4 день після сеансу ти помітиш більш чіткий результат. Щоб перманент тримався довше, бажано зробити докоррекцию через 30 днів.
  3. тривалість процедури - 20 хвилин (10 хвилин на знеболювання і близько 10 – нанесення пігменту)
  4. загоєння століття триває пару-трійку днів і відбувається непомітно.

Якщо ти зважишся на "межресничку" з допомогою перманенту, обов'язково перевір відгуки про салон і майстра, який проводить татуаж, так як дуже важливо довіритися досвідченому фахівцеві. Сама розумієш, робота в області навколо очей майже ювелірна, крок вліво, крок вправо, і ти ризикуєш заробити проблеми з очима, аж до сліпоти.

Скільки триватиме ефект

Тривалість носіння межресничного татуажу залежить від того, як часто ти носиш "важкий" макіяж, який потрібно знімати маслами. Крім того, тип шкіри і вік теж важливі. Наприклад, через посилену роботу сальних залоз і швидкості регенерації шкіри у молодих дівчат пігмент тримається 1-3 роки. А от жінкам старше з більш сухою шкірою більше пощастило - татуаж може протриматися до 5 років.

Комментарии
Loading...