Це фугу куртка мода пальта', що насправді тримає вас в теплі

Нещодавно я перебирав свій гардероб і переїхав всі мої літні речі до самого кінця, замінивши їх більш важкі шматки для холодної погоди попереду. Як я віз з моєї куртки, я згадав дещо кумедне: кілька років тому, під час Тижня моди в лютому, я чекав машину з людиною гламур редактор, в крижаний холод, коли вона подивилася на мене зверху вниз і запитав: "Це пальто дійсно тепле, або це пальто?" Пальто в питання виявився товстим і суттєве—але коли вона розпитувала мого рівня тепла, тому що я тремтів, стрибаючи вгору і вниз, намагаючись зігрітися. Але вона була на щось: він, можливо, виглядав чудово, але моє пальто не насправді робить свою роботу. Це був "модні пальто".

Настає момент, кожну зиму, коли стає дуже холодно стилі викинули у вікно—будь ви в Нью-Йорку або в Канаді, де я виріс. Все закінчується, спираючись на пуховики, які не можуть завжди відчувати себе шикарно, але отримати роботу. Я ніколи не міг знайти той, який перевірив всі ящики для мене: екстремальні тепло, польський, і стиль. Я неохоче купити моєї верхнього одягу з активних брендів, які були великі, але змусив мене відчувати, що я йшов на лижах кожен раз, коли я одягав пуховик.

Перенесемося у ще однієї морозної взимку вранці—в цей час я зустрічаюся зі своєю подругою на сніданок, і вона приїхала носити яскравий червоний пуховик від бренду Aritzia ОТП. Тоді, як і мій колега зробив для мене, я запитав її: "ти ще теплий?" Швидше за все це було просто "модні пальто"—це виглядало занадто добре, щоб бути функціональним. Але вона змусила мене приміряти її супер Пух...і я відразу ж узяв його назад.

Це фугу куртка мода пальта', що насправді тримає вас в тепліПинтерест
Фото: Надане Aritzia

Досить скоро я був супер євангеліст листковий. (Я зараз в три кольори.) У перший раз я носив його в офіс, Мої колеги відразу пожвавився, так як ми бачимо один одного так часто, що ми багато знаємо про шафах всі інші, і нові доповнення не часто залишаються непоміченими. Я навіть не сів перед нашим директором аксесуари почали задавати питання, припускаючи, що мій пуховик був виготовлений певним дорогого дизайнера. Я дав їй цей трьоп—та не довго після того, як вона, на ринку директор і аксесуарів редактора були все купується самостійно супер шарувань.

Підпис ТНА супер слойки продається за $228. В цьому році бренд представив купу сортів на стиль—Середньо - і довгостроковій довжини, жилет, легкий і надзвичайно негабариту—яке розширило діапазон цін: вони починаються від $88 за хмарку і доходять до $298 за супер Puff довгим.

Це фугу куртка мода пальта', що насправді тримає вас в тепліПинтерест
Фото: Надане Aritzia

Ці пуховики заповнюються на основі високоякісного гусячого пуху з водовідштовхувальної тканини і спроектований, щоб забезпечити тепло аж до мінус 20°С. Вони ідеальне поєднання функціональності та дизайну—від вільний силует і знімний капюшон на кнопках однотонні, товсті блискавки, і моя улюблена: суперсофт рукава з пальця отвір. Плюс, вони тепер приходять до 15 матові кольори, шість металевих квітів, і навіть з квітковим принтом, так там це дійсно стиль для всіх.

Це фугу куртка мода пальта', що насправді тримає вас в тепліПинтерест
Фото: Надане Aritzia

З супер пшик, я більше не доведеться вибирати між тим, що я хочу носити і те, що я вже носити. Це виглядає так само добре в лютому Тижня моди, як це робить, коли я йду зі своєю собакою в снігу,—іншими словами: Це безумовно не просто "модні пальто".

Пов'язані Історії:

Нижня білизна жіноче редактор білизна купує оптом

Мій чоловік і я сперечаюся з усіма, хто хоче носити цей пояс Аптон

Доказ колективу вод-репелент, запах стійкий джинсова куртка може бути остаточним падінням Штапель

Комментарии
Loading...