Цей нехитрий трюк перетворить звичайний секс в приголомшливий

Ти і він / Секс

Цей нехитрий трюк перетворить звичайний секс в приголомшливий

Ні, це не якась подушка оснащена загадковими секс-механізмами, яку можна придбати тільки в спеціальному магазині, це сама звичайна подушка-думка. Ти здивуєшся, але вона послужить вам обом відмінну службу, якщо знати, як її застосовувати.

Спосіб № 1: підкласти під сідниці в місіонерській позі

Просто і зі смаком. Якщо ви любите місіонерську позу, але вона вже трохи набридла вам обом і хочеться чогось новенького, просто поглянь на ситуацію під іншим кутом. А точніше — зміни кут нахилу. Простіше простого. Все, що тобі потрібно, — підкласти подушку під сідниці, щоб він входив в тебе трохи інакше, ніж зазвичай. Регулюю величину і м'якість подушки, ти можеш міняти свої відчуття за бажанням.

Спосіб № 2: підкласти під коліна

Недооцінена біда догі-стайл — так, «коліно покоївки», як у повісті «Троє в човні, не рахуючи собаки». Гаразд, не коліно покоївки, а просто стерті, як у дитинстві після перших спроб покататися на велосипеді. Якщо любиш догі-стайл на підлозі, просто створи додатковий прошарок між підлогою і колінами. Буде м'яко і зручно, а головне — ти не будеш поглядати на годинник.

Спосіб № 3: сісти на нього зверху

І знову підкласти подушку під коліна. Знаєш, коли це може знадобитися? Якщо твій хлопець дуже добре «оснащений». Тобто якщо для звичайної пози наїзниці розмір його члена для тебе завеликий, спробуй злегка «зменшити обороти», а точніше, зробити проникнення не таким глибоким, злегка підвівшись над ним.

Спосіб № 4: знову під сідниці

На цей раз не для місіонерської позиції, а для орального сексу. Розкриємо тобі секрет — коли ти лежиш на плоскому, йому важкувато дістатися до твоїх «затишних куточків». Але якщо ти злегка приподнимешься і твоя попа виявиться на невеликому узвишші, твоєму партеру буде набагато легше.

Спосіб № 5: подушка під спину для нього

Спробуйте спорудити таку конструкцію, основний архітектурний задум якої буде такий: чим більше подушок — тим краще. Це одна з версій позу наїзниці, тільки... м'якше. Нехай він підкладе подушки собі під спину і під сідниці таким чином, щоб він наче сидів на троні з подушок. Повернися до нього спиною і сядь зверху, а він може відкинутися на спинку свого «трону».

Спосіб № 6: подушка... і ти

Старий добрий спосіб мастурбації ще нікого не підводив. Як «ніколи не пробувала»?! Потрібно негайно виправляти ситуацію! Затиснувши подушку між ніг, рухайся, трись і насолоджуйся ситуацією. Подушка вже точно не «здується раніше часу».

Спосіб № 7: увіткнися в неї

У позі догі-стайл не стій на витягнутих руках, а просто опусти верхню частину тіла таким чином, щоб уткнутися обличчям у подушку. Це заглушить зайві звуки, якщо ти в невідповідному місці для гучних стогонів, і — знову ж — трохи змінить кут нахилу, так що його проникнення стане трохи глибше і чутливішою.

За матеріалами cosmo.ru

Комментарии
Loading...