Чоловіче обрізання: що це таке і чим воно корисне?

Ти і він / Секс

Чоловіче обрізання: що це таке і чим воно корисне?

Один з кожних трьох живих чоловіків обрізаний. Обрізання – це хірургічне видалення (як правло, в дитячому віці) крайньої плоті, тобто складки шкіри, яка містить нервові закінчення і захищає голівку статевого члена. Найчастіше обрізання – помірно болюча процедура, яку виконують в амбулаторних умовах. Вона вважається важливим ритуалом у деяких релігіях, наприклад в ісламі та іудаїзмі. Але для Латинської Америки, Азії і Європи це рідкість.

Цікаво, що обрізання чи не поголовно донедавна практикували в США. Але у 2013 році Центр контролю захворюваності повідомив, що показники падають: з 64,5% в 1979 році до 58,3% – в 2010-м

Обрізання корисне для здоров'я: воно знижує ризик розвитку ЗПСШ та інфекцій сечостатевих шляхів. Однак багато експертів, у тому числі з Американської академії педіатрії, стверджують, що переваги зовсім не компенсують ризики. Процедура загрожує такими побічними ефектами, як кровотеча, інфекція, подразнення і ймовірність втрати чутливості з часом.

Найвагоміший аргумент проти обрізання – відсутність медичних показань (крім окремих захворювань). До того ж багато хто вважає, що операцією хлопчикам калічать статеві органи без їхньої згоди. Недавнє опитування YouGov показав: тільки 33% американців 18-29 років вважають, що хлопчиків слід обрізати.

В Україні, навпаки, все частіше вдаються до обрізання крайньої плоті. Точної статистики поки немає. Але хірурги зізнаються, що якщо 10 років тому до них зверталися одиниці пацієнтів на рік, то сьогодні клініки проводять десятки операцій в місяць.
У кінцевому рахунку рішення різати чи не різати приймають батьки немовлят, хоча деякі потрапляють до хірурга вже дорослими чоловіками, каже уролог Алекс Штейншлюгер.

Загалом, сучасна дівчина має шанс зіткнутися як з обрізаним, так і з необрізаним партнером. Між ними немає суттєвої різниці, коли справа доходить до повного контакту. Якщо тобі дістався хлопець з крайньою плоттю, просто будь обережна, коли тягнеш шкіру вниз, щоб оголити головку члена. У цьому випадку вона зазвичай чутливіші, ніж у обрізаних чоловіків, у яких з-за постійного контакту з навколишнім середовищем шкіра грубіє. Сверхвосприимчивость здорово допомагає при оральних ласках: ти можеш полоскотати мовою його гіперчутливість вуздечку – поздовжню складку між кінчиком пеніса і нижньою поверхнею головки. Що стосується обрізаного пеніса, то деякі жінки стверджують, ніби більш жорстка головка забезпечує додаткову стимуляцію точки G і проникнення здається неймовірним.

Комментарии
Loading...