Интернет реклама УБС

Чому після алкоголю так хочеться сексу?

Ти і він / Секс

Чому після алкоголю так хочеться сексу?

Моє сімейне життя почалася з п'яного сексу. Я пішла в бар з другом – він любив проводити вихідні в келиху, а мене кинули, бо ігристе запивалось горілкою, пивом і коктейлями. Під дією спиртного я відчула себе порно-зіркою і готова була віддатися молодій людині прямо в заметі. Вранці мене пронизував сором і невпевненість в тому, що я згодна була б повторити все те ж саме на тверезу голову.

Текст: Ірина Виговська

Друга наша п'яна ніч кохання сподобалася. Своїх відчуттів я не пам'ятаю, але історія стала повторюватися. Пару келихів до того, як піти в ліжко, стали нашою доброю традицією. Те, що ми хочемо один одного виключно в хмелю, змусила мене засумніватися, чи є між нами хоч якісь почуття, крім "собутыльничества". Все закінчилося разом з моїм здоров'ям: я потрапила в лікарню, лікарі заборонили мені пити і перед сексом у нас стали траплятися фільми і романтика. Як кажуть, не було б щастя, та нещастя допомогло. Я заміжня вже чотири роки.

Історія Лізи закінчилася інакше. Дівчина працювала офіціанткою в ресторані і часто після нічних змін дозволяла чоловікам почастувати себе віскі і добре проводила час з ними. Деякі з цих зустрічей закінчувались в ліжку. Лізу нічого не гнітило: з чоловіками все складалося чудово, а пару ковтків спиртного робили її сміливою і розкутою.

Женю Ліза теж зустріла на роботі. Він був не такий, як усі, але звичка – друга натура, а тому побачення почалося з "два по сто". Продовжилося приблизно на тій же ноті. Ліза закохалася в Женю, вони почали зустрічатися, але їх секс завжди супроводжувався кількома келихами. Молода людина, маючи серйозні наміри, запропонував дівчині зав'язати з випивкою і будувати серйозні стосунки. Вона була не проти, але відмовитися від спиртного було не так просто.

“Я відчуваю себе незграбною, думаю про те, як виглядаю, не звисає чи живіт, рівно покладені волосся, не відчуває бойфренд, що я вже два дні не голила ноги. Все це не дає мені розслабитися, а отже, і отримати задоволення від сексу" – так Ліза аргументувала свою звичку випивати. Так, вона була сміливіша, але не щасливіше: оргазмів не траплялося. Згодом пара розлучилася. Зараз Ліза багато працює з психологом, щоб розкріпачитися, але поки як і раніше боїться, що в тверезому стані виглядає недостатньо привабливо.

Чому після алкоголю так хочеться сексу?

Статистика

Таких історій багато: згідно American Journal of Public Health, 30% молодих дівчат не вступають у сексуальні відносини без алкогольного впливу і вливання. Більшість з них не перебувають у постійних стосунках. Небезпека підкрадається непомітно, але перший секс під дією "допоміжних" речовин змушує тебе повертатися до них постійно. Стан помилкової легкості окрилює, але завдає шкоди здоров'ю. Сексуальному в першу чергу. Чоловіки під дією алкоголю або затягують статевий акт до нескінченності, або моментально кінчають, не завжди пам'ятаючи про контрацепцію і запобіжні заходи. Що з цього гірше – вирішувати тобі.

Чому у дівчат трапляється секс "по п'яні"? Все починається в підлітковому віці, коли соціальний тиск змушує юних красунь якомога швидше розпрощатися з невинністю. Паралельно дівчат обсипають страшними міфами: перший раз буде боляче, потече кров, розірветься дівоча пліва. Як тут не випити?! Потім трапляється страшна історія, коли, готуючись до "страшного" першого разу, боячись бути высмеянной і не приймаючи себе і свою сексуальність, дівчина напивається і зовсім нічого не пам'ятає. Секс, може, і трапляється, але впевненості та прийняття не додається. Секс стає чимось ганебним. І алкоголь допомагає долати перешкоди.

Залежність

Алкогольна залежність буває різною, і сексуальний алкоголізм був виділений в окремий її підвид. Якщо взяти до уваги те, що жінки стають залежними в 7 разів швидше чоловіків, значення пари невинних келихів перед сном змінюється. Сп'яніння жінок відбувається швидше. При однакових обсягах споживання спиртного концентрація алкоголю в крові жінок набагато вища, ніж чоловіків. Це пояснюється трьома причинами:

1) в жіночому організмі менше води, ніж у чоловічому;

2) маса тіла жінок зазвичай менше;

3) фермент, відповідальний за розщеплення алкоголю, в жіночому організмі менш активний.

Розслабленість і впевненість у собі не є інгредієнтом ні одного коктейлю і не ховаються ні в одній склянці. Їх можна знайти лише всередині себе. Але для цього потрібно прислухатися до своїх почуттів. А почути їх, коли в тобі хлюпоче спиртне, дуже непросто.

Звідки ноги ростуть

Чому жінки раптом почали пити в якості дозвілля? Можна вважати, що на цю тему вплинув цілий культурний шар. Згадай більшість книг і фільмів. Щоб сцена не була порожньою, герої в ній їдять або п'ють. І не тільки подружки з популярних серіалів обговорюють члени своїх колишніх між "Маргаритою" і "Лонг - Айленд", але і жіночні героїні серйозних романів, скажімо, Фіцджеральда, набувають чоловіків виключно після того, як з ними нап'ються.

Напевно, повністю відмовитися від алкоголю не вийде, і навряд чи потрібно. Просто важливо знати міру і виділяти ситуації, в яких краще обійтися без спиртного.

Як правильно пити?

Гряде високий сезон випивки: корпоративи з безлімітним просекко, зустрічі з подругами, глінтвейн на схилі гори з мужніми героями на довгих сноубордах... Ми все розуміємо. Але думати про себе і тримати себе в руках доведеться.

Запивай чистою водою

Один келих вина варто запивати двома келихами води – це виводить алкоголь з організму, рятує від похмілля, зневоднення і дурних вчинків.

Не пий на голодний шлунок

Перед вечіркою варто перекусити складними вуглеводами: рисом, макаронами, цільнозерновим хлібом. Після їжі алкоголь буде повільніше всмоктуватися в кров, а значить, з його наслідками організму буде легше впоратися.

Ніяких бульбашок

Коли ми говоримо, що варто пити легкий алкоголь зразок вина, то вже точно не ігристого. Те ж саме і з водою – розбавляй спиртне водою без газу. Вуглекислий газ, що міститься в шампанському і газованій воді, прискорює всмоктування алкоголю в кров і сприяє швидкому сп'янінню.

Не змішуй

Коктейлі – зло. Запам'ятай це. Так само, як і запивати одні напої іншими. Вибрала алкогольний вектор – дотримуйся його.

Активуй вугіллям

Активоване вугілля не олдскульний метод. Тільки він потрібен до, а не після. Перед тим як відправитися на пошуки пригод в хмільному угарі, випий кілька таблеток активованого вугілля. Вони абсорбують частина спирту і сивушних масел, а потім виведуть їх природним чином.

Знай міру

Так, це очевидно. Але тримай себе в руках, ти ж доросла дівчинка.

Комментарии
Loading...