Интернет реклама УБС

Доведено наукою: ідеальний час для сексу

Ти і він / Секс

Доведено наукою: ідеальний час для сексу

Британське дослідження 2016 року, засноване на опитуванні 2300 пар з десяти країн, підтверджує цілком очевидні припущення: самі пікантні епізоди нашого життя, за статистикою, припадають на вихідні і, майже завжди, на перші хвилини після пробудження або за пару годин до сну.

Найкращий час для сексу по популярності:

Неділя, 9:00.

Субота, 22:30 або 23:30.

П'ятниця, 22:30.

Субота, 10.30 або 11:30.

Неділя, 22:30.

Цікаво, що наведений вище рейтинг якоюсь мірою — компромісне рішення партнерів. Виявилося, що сексуальні ритми чоловіки і жінки відстають один від одного майже на добу. Дівчата вважають, що найкомфортніше робити це у 23:21, у той час як чоловіки відчувають найбільше збудження в 7:54 ранку. Хто б міг подумати, що вони такі «еротичні жайворонки» Розбіжність любовних графіків, як одну із проблем у відносинах, відзначили майже 60% респондентів.

Відповідь тримають хронобіологи — вчені, які, вивчаючи наші біоритми, обчислюють найкращий час для формування тих або інших звичок. В тому числі, в сексі. Порівняй їхні показання і визнач, до якого хронотипу можна віднести тебе і твого партнера.

Дельфін: представник цієї сексуальної касти завжди збуджений вранці і, як правило, займається любов'ю після або замість фізичних вправ.

Лев: любить секс в першій половині дня, але, на відміну від дельфінів, вміє розтягувати задоволення до обіду.

Ведмідь: після обов'язкових 7-8 годин сну, воліє секс «по дзвінку будильника» — в перші хвилини після пробудження.

Вовк: той, хто практикує секс з відстрочкою. Спочатку він неспішно поснідає і почистить зуби, а вже потім, ситий і задоволений, приступить до «десерту» у спальні.

А ось відрізок з 00:30 до 02:00 — період справжнього сексуального простою. Чому? По-перше, більшість з нас до цього моменту відчувають себе занадто сонними або втомленими. А, по-друге, секс може викликати перезбудження і безсоння. Що, за наших часів, недозволене мука.

Оригінал статті: elle.ru/otnosheniya/lubov-i-seks/sverim-chasyi-idealnoe-vremya-dlya-seksa

Комментарии
Loading...