Еллен Дедженерес Могли Закінчитися Її Ток-Шоу Раніше, Ніж Ви Думаєте

Ми не хочемо вас лякати, але Еллен Дедженерес було прийнято рішення припинити її улюблений тривалих денних ток-шоу. Ця ідея не тільки те, що відразу прийшло в голову, коли в неї був поганий день; це рішення вона все ще думає про часто.

У недавньому Нью-Йорк Таймс профіль, гуморист поділився, що у неї була можливість продовжувати її контракт не так давно. Перш ніж підписати його, вона коливалася трохи і "були близькі до зниження." Замість цього вона вирішила залишити шоу збирається до літа 2020 року, але після цього, хто знає?

Завантаження

Подивитися на Instagram

По статті "на питання про від'їзд, вона передумала весь час. Її брат був виступати за те, що у віці Трампа, країна потребує в ній позитивну, об'єднавчу голос по телевізору кожен день". Дружина Елен, Порша Де Россі, проте, має інший погляд. "Я просто думаю, що вона така геніальна актриса і StandUp, що він не повинен бути в цьому ток-шоу за її творчість," Де Россі розповідає в матеріалі. "Є інші речі, які вона могла взятися".

Завантаження

Подивитися на Instagram

Стільки, скільки я хотів би, щоб тримати Шоу Елен Дедженерес в ефірі, Де Россі має сенсу. Еллен оголосила раніше в цьому місяці, що Netflix випустить її стоячим спеціальні свійський 18 грудня, її першій Спеціальній в 15 років.

Завантаження

Подивитися на Instagram

Але нові проекти не означає, що шоу має закінчитися. Це працює вже протягом 15 років, накопичуючи 50 номінацій на Еммі і 39 перемог. Що б світ без витівки і танці Еллен? Хто би ще прикрасити наш день, даючи своєї аудиторії $1 млн просто так? Будемо сподіватися, що ми не повинні думати про те, що найближчим часом повернемося до цієї розмови після 2020 року.

Огляди: дивитися Еллен Дедженерес і Майло Вентімілья зробити веселий Холостяк пародія

Комментарии
Loading...