Емма Стоун буде грати 80-х, панк-версія Круелла Де Віль в новому фільмі "Круелла"

Наступна роль у кіно Емма Стоун збирається прийняти вас назад у дитинство — і це здорово! За словами Голлівудського репортера, Емма була знята як легендарний Дісней лиходійка Круелла Де Віль в новий фільм зняв Я, Тоня режисер: Крейг Гіллеспі.

Фільм буде грати з термінами небагато: світ Disney, "101 далматинець" був встановлений в 50-х або 60-х, але це Круелла-орієнтованої плівки перенесемося в 80-х, і вони згадуються як "Історія походження" про Круелла себе. Чет описує фільм як "на початку 1980-х з панк-настроєм".

Це означає, що ми, ймовірно, не буде бачити Роджер, Аніта, Понго, Пердита, або їх багато, багато цуценят — це новий фільм все буде Круелла, весь час. Зміна десятиліття, отже, цілком можливо, що Круелла буде полювання на цуценят далматинців на сьогоднішній день, але ми не впевнені, якщо фільм буде йти. Все, що ми знаємо на даний момент, що він встановлений у 80-х, і ми одержимо уявлення про молодих Круелла.

Якщо хто може вдихнути нове життя в культовий Круелла і скелі, химерно глем шафа, це Емма. Вона буде заповнювати деякі досить великі черевики, теж; пам'ятаю Гленн Клоуз версія Круелла в живого дії "101 далматинець"в 1996 році, який був просто казковим, як в анімаційному варіанті? Ми, ймовірно, побачимо зачатки Круелла в якості модельєра, хоча ми сподіваємося, що вона вирішить використовувати штучне хутро для цієї партії.

Може бути, ми побачимо той момент, коли вона фарбує білі волосся і наполовину чорний! Це також перший раз, коли ми побачимо оскароносна Емма візьміть на себе всі Діснея, і ми не можемо чекати. Вона приносить чари в кожну роль вона грає, і ми впевнені, що її інтерпретація Круелла збирається бути просто чудовим.

Давайте ковзати в ДМС. Зареєструйтеся для підліткової моди щодня по електронній пошті.

Хочете дізнатися більше про підлітковій моді? Зацініть: оглушливі пригоди Сабріна кидає Кирнан Шипка двійника Маккенна Грейс, як молоді Сабрина

Комментарии
Loading...