Extra shine: як і навіщо використовувати люминайзер в макіяжі

Краса / Макіяж

Люминайзер - не просто ще одне модне слівце у сфері макіяжу. Скажемо більше, він є в косметичці кожної другої дівчини. Тим не менш, ми дуже часто чуємо фрази на кшталт "люминайзер, для чого він", "що таке ілюмінатор", "чи є різниця між люмінайзером і хайлайтером". Здається, ми розкрили всі карти. Так, люминайзер - це той же хайлайтер, тільки є нюанс, про який важливо згадати.

По суті, люминайзер, ілюмінатор (він же хайлайтер) - це всі кошти з одного мейкап-сегменту. Їх використовують для стробування і скульптурирования особи в якості "підсвічування". Наносячи продукт на всі виступаючі ділянки обличчя, можна запросто змінити його форму, зробити більш скульптурним і худим.

На відміну від хайлайтеров, люминайзеры найчастіше мають досить дрібний шімер, який надає шкірі здорове сяйво. При цьому на обличчі немає ніяких блискіток. Звичайне мерехтіння. Такий ефект досягається не тільки шиммером ультра дрібного помелу, але і формулою. Засіб може проводитися у вигляді порошку або спресованої пудри, гелю, крему, стіка або водного флюїду. Текстура таких засобів найчастіше дуже легка, тому люминайзеры лише підсвічують області особи, які природним чином є трохи більш опуклими.

Таким чином, люминайзеры варто використовувати за тією ж схемою, що і хайлайтеры:

  • на вилицю;
  • на область під бровиью;
  • на спинку і кінчик носа;
  • у ямку Купідона;
  • на підборіддя і лоб (тільки у випадках, якщо шкіра відноситься до сухого типу).

Рідкі формули можна сміливо використовувати по всьому периметру особи під тональний засіб, так шкіра буде виглядати більш здоровою і сяючою. А кремові і сухі краще наносити поверх тональних засобів, але до пудри.

Комментарии
Loading...