Ідеальна коханка: наскільки ти хороша в ліжку по знаку зодіаку

Ти і він / Секс

Ідеальна коханка: наскільки ти хороша в ліжку по знаку зодіаку

Кожній з нас важливо відчувати себе бажаною і сексуальною – це той випадок, коли важливо виявити свої сильні сторони і користуватися ними по-повній. Виробник секс-іграшок LoveHoney провів цікавий секс-опитування серед 3500 респондентів ,а також поспілкувався з астрологом, щоб раз і назавжди розібратися в тому, який знак зодіаку – самий еротичний і в тому, що кожна з нас приваблює в ліжку. Пристебни ремені, тебе чекаю відкриття!

Який знак займається сексом частіше та більше всього?

1. Водолій

2. Телець

3. Риби

4. Діва

5. Лев

У якого знака було найбільше сексуальних партнерів?

1. Діва

2. Овен

3. Телець

4. Лев

5. Риби

Який знак найбільш задоволена своїм сексуальним життям?

1. Водолій

2. Козеріг

3. Ваги

4. Овен

5. Телець

Ну а тепер про те, у чому полягають секс-фішки кожного із знаків:

Водолій

Палкі і непередбачувані коханки, які, до того ж, як правило, дуже вірні і віддані.

Риби

Ніжні і емоційні коханки, чия головна радість – давати насолоду партнерові. За статистикою, троє з п'яти представниць цього знака обожнюють рольові ігри та переодягання в спальні.

Овен

Прямі, знають, чого хочуть і навряд чи стануть займатися сексом, якщо не мають планів на цього чоловіка. Ти не з тих, хто буде витрачати занадто багато часу на прелюдію або пост-сексуальні обнімашки, вважаючи за краще відразу переходити до основної страви.

Телець

Швидкий секс - не для тебе, ти обожнюєш страсну прелюдію, неквапливо досліджувати своє тіло і тіло свого партнера на предмет нових ерогенних зон. Згідно з опитуванням, Тельці купують і пробують більше секс-іграшок, ніж будь-який інший знак.

Близнюки

Для тебе секс і любов – не обов'язково пов'язані, а якщо говорити про тебе, як про коханку, то можна сміливо порівняти з феєрверком – легка, іскриста, смішлива і готова до будь-яких експериментів. Твоєму партнерові крупно повезло!

Раки

Якщо ти не відчуваєш емоційного зв'язку з чоловіком, то сексу з ним, швидше за все, не станеться – почуття для Раків - головний афродизіак. Але якщо чоловік дочекається, не пошкодує – в плані чуттєвості тобі немає рівних!

Лев

Ти любиш бути в центрі уваги і вважаєш себе досить впевненою – в ліжку ці якості дуже в ціні. Здивуй його пікантним танцем, відчуваючи себе Дітою фон Тіз - він втратив дар мови.

Діва

Як і ви життя, в спальні ти волієш бути втіленим досконалістю, тому з інтересом вивчаєш різні способи, як зробити приємність партнеру. Продовжуй в тому ж дусі, але і про себе не забувай!

Ваги

Дуже тонко відчувають і креативні коханки, які розкривають свій еротичний потенціал за допомогою відвертого спілкування з партнером. Якщо твій хлопець не надто говіркий, вам, швидше за все, буде вельми непросто.

Скорпіон

Пристрасні, емоційні і кілька загадкові коханки, для яких секс дуже важливий у відносинах. У тебе великий сексуальний апетит, із-за чого чоловіки іноді вважають тебе схибленою на цій справі.

Стрілець

Ти терпіти не можеш нудьгу, тому завжди з радістю міняєш пози, місця і...партнерів, але, закохавшись по справжньому, продовжити дарувати цей нескінченний секс-феєрверк тільки йому одному.

Козеріг

Ти любиш все планувати і командувати, секс – не виняток. Тобі важливо пишатися собою і тим, як поруч з тобою партнеру, що часто стає запорукою яскравого сексу, доставляє величезне задоволення обом.

Комментарии
Loading...