Є секретне повідомлення у Аріана Гранде 'Піт Девідсон' ви зовсім втратили

Давним-давно (тобто влітку), Аріана Гранде і Піт Девідсон був всього два захоплена двадцять щось, які побралися тільки після кількох тижнів знайомства. Звичайно, у пари після того, як розлучилися, але є артефакт їх відносин в Інтернеті, які завжди будуть нагадувати нам про те, коли часи були хороші. Я кажу, звичайно, про Гранде пісню "Піт Девідсон" з її альбому підсолоджувач.

Траса була в останню хвилину додаток до четвертого студійного альбому Гранде. Працює на трохи більше однієї хвилини, це найкоротша композиція на підсолоджувач, але однозначно один з найбільш пам'ятних. Там немає прямих посилань на Девідсон на пісню, а просто загальні роздуми про те, як Гранді щасливий у її стосунки. "Всесвіт повинна бути на моєму боці / упав з неба в мої коліна і я знаю, що ти знаєш, що ти моя споріднена душа, і все, що," вона співає перед приспівом. "Я буду щасливий, щасливий," вона повторює кілька разів, поки мелодія підходить до кінця.

Але є приховані повідомлення у "Піт Девідсон" навіть найзатятіші прихильники Гранде, можливо, пропустили. Виходить гітарні акорди на пісню Б-А-Е по колу. Тобто, іншими словами, бе.

"Я дивився Аріана Гранде акорди на гітарі (у мене немає гітари) і виявив, що акорди до пісні 'Піт Девідсон як бе і знову я не можу повірити, що я тільки що написав "Код Да Вінчі"," фанат, який вперше помітив це повідомлення в Твіттері.

https://twitter.com/gracelbarry/status/1070738558363856897

Слухати пісню для себе, нижче, і пережити простіше.

Пов'язані Історії:

Аріана Гранде відзначила своє Афіша Жінка року премії роблять тату з її 93-річна бабуся

Аріана Гранде: "що стосується мого особистого життя, то я дійсно не знаю, що F*ck, я роблю"

Аріана Гранде розповіла шанувальникам (знову) залишити в спокої Піт Девідсон

Комментарии
Loading...