Іванка Трамп захищає використання приватної електронної пошти, каже, що це нічого, як Хілларі Клінтон

Критики прийняли Іванка Трамп до завдань після того, як "Вашингтон Пост" повідомила, що вона використовувала особисту електронну пошту рахунок для проведення офіційних урядових бізнес—практика, яка вразила багатьох, як не парадоксально, враховуючи її батька силовий називає "замкнути" Хілларі Клінтон за її використання приватного сервера під час її перебування на посаді держсекретаря. Але у вівторок ввечері перша донька з'явилася на ABC News і захищалася, стверджуючи, що там "немає еквівалентності" між її особисту переписку і скандал сервер Клінтон.

Трамп сіл з новини ABC' Дебора Робертс і публічно виступив на електронну пошту в перший раз. Робертс нагадала перша дочка постійних нападок батька на Клінтон і запитав її, як вона опинилася в подібній ситуації.

"Ну, немає еквівалентності", - сказав Іванка. "Всі мої листи, що відносяться до будь-якої форми діяльності уряду, яка в основному планування та організація і управління на те, що у мене в сімейному житті і трудового життя, є частиною суспільного запису. Всі вони зберігаються в системі Білого дому. Так що все збереглося, все було заархивировано. Там просто немає еквівалентності між двома речами".

https://twitter.com/GMA/status/1067755751844667394

Коли Робертс зазначив, що багато людей сприймають ситуації, як же, Трамп відповів, що "люди, які хочуть побачити, як ж це як же. Але справа в тому, що у всіх нас є приватні листи та особисті повідомлення для координації з нашою сім'єю. Ми всі отримуємо вміст електронної пошти, і немає заборони використовувати особистий адресу електронної пошти архівуються і поки в ньому нічого немає, що це секретна інформація."

"Таким чином, ідея 'замкніть її!' не відноситься до вас?" Робертс запитав пізніше в інтерв'ю.

- Ні, - відповів Трамп.

Президент Трамп прийшов на захист своєї дочки на початку цього місяця. На прес-конференції кілька тижнів тому, він заявив журналістам, що листи Іванки "не класифікується як Хілларі Клінтон".

"Вони не були видалені, як Хілларі Клінтон.... Вона не робить нічого, щоб заховати її листи. Я подивився на нього, просто дуже коротко сьогодні, [і] вони всі в президенти записів", - сказав він.

Це не перший раз, коли Іванка виявилася втягнута в полеміку, оскільки взявши на себе роль помічника Білого дому в адміністрації батька. Вона часто є джерелом контролю, зокрема за відмову виступати з важливих політичних питань. У минулому, в соціальних мережах користувачі назвали її постійно чекати, щоб зробити заяву про козирної адміністрації імміграційного і сімейного поділу політики, і вона була розкритикована за мовчати про затвердження судді Верховного Суду Бретт Кавана, незважаючи на позиціонування себе як борець за права жінок.

Комментарии
Loading...