Як повернути сексуальний інтерес хлопця

Ти і він / Секс

Він як і раніше вважає тебе найближчою людиною, але відноситься як до одного, сестрі, матері його дітей, не тільки як до коханки. Чому це відбувається і як може вплинути на ситуацію жінка, розмірковує психотерапевт Вероніка Степанова.

Сексуальне життя — відображення наших відносин. Потрібно зрозуміти, що відбувається з спілкуванням партнерів за межами спальні.

1. ВІН ВТРАТИВ ІНТЕРЕС ДО СЕКСУ

Його давно захоплює тільки диван, пиво і телевізор, в силу віку і способу життя у нього змінився гормональний фон. Він набрав вагу і уникає не тільки любовних відносин, але і будь-яких яскравих емоційних проявів життя.

Що робити? Така поведінка часто виявляється спробою «заїсти» страх і тривогу, компенсувати за допомогою алкоголю і їжі брак душевного тепла, любові, уваги. Чи достатньо цього у відносинах з тобою, чи йому доводиться штучно компенсувати брак любові і тепла?

2. У НЬОГО З'ЯВИЛАСЯ КОХАНКА

Хоча розлучення не входить в його плани і ти йому як і раніше дорога, до сексу з тобою він втратив інтерес.

Що робити? Зараз варто приділяти увагу не йому, а собі. Не піти у стеження і порівняння з суперницею, а, навпаки, знайти сили відпустити ситуацію. Ні довірчі розмови, ні скандали не допоможуть. Займися кар'єрою, внутрішнім розвитком і зовнішністю, обзаводись новими цікавими знайомствами.

Щоб впоратися з ситуацією, треба відірватися від неї і відчути себе цікавою і привабливою для оточуючих і для себе самої. Це може повернути інтерес партнера. Однак якщо до того часу тобі це не потрібно, то, удосконалюючи себе, ти виграєш.

3. У НЬОГО ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ'ЯМ

У світі, який нагороджує нас стресом і позбавляє від постійних фізичних навантажень, з проблемою імпотенції стикаються навіть молоді чоловіки. Крім того, на сексуальні можливості впливає емоційний стан партнера.

Що робити? Не боятися піднімати делікатне питання. Дай зрозуміти, що, незважаючи ні на що, він дорогий тобі, ти розумієш його і готова допомогти. Можливо, тобі варто проявити ініціативу, самої організувати візит до фахівця.

4. ТИ ПЕРЕСТАЛА СТЕЖИТИ ЗА СОБОЮ

Це може статися після народження дитини, коли вся увага приділяється новому члену сім'ї, але часто супроводжується й іншими причинами.

Що робити? Якщо ти молода мати, не забувай про те, що чоловік, як і раніше в тобі потребує. Для початку переглянь своє ставлення до близьких, якої раніше могла нехтувати. Почни більше залучати чоловіка до турбот про дитину. Склади план дня, при якому у тебе буде час зайнятися собою.

Правда, махнути на себе рукою можна і не маючи дітей. Від якихось внутрішніх проблем ти можеш закриватися зайвою вагою? Часом жінка його набирає, уникаючи близькості з партнером. Ці невловимі мотиви розкриваються на сімейній терапії.

5. ВІН ЗАРОБЛЯЄ МЕНШЕ

Він настільки роздавлений твоєї успішністю, що перестає відчувати себе чоловіком.

Що робити? Задати собі питання — чому я вибрала такого партнера? Інколи жінка свідомо йде на стосунки із тим, хто поступається їй у рівні освіти або соціальних амбіцій. Чоловіка, налаштованого на досягнення і внутрішній ріст, більш впевненого в собі, вона може боятися. Якщо трапиться розставання, це може принести біль і розчарування, і жінка занижує планку очікувань.

Коли поруч з партнером ти лише піднімаєш самооцінку, то приречена жити під маскою імітації відносин. Але якщо він тобі доріг, необхідно знайти новий баланс: в особистих відносинах, можливо, варто відмовитися від прагнення до домінування і переглянути ролі, щоб залишатися один для одного чоловіком і жінкою.

За матеріалами psychologies.ru

Комментарии
Loading...