Интернет реклама УБС

Як випробувати найсильніший оргазм

Як випробувати найсильніший оргазм Є багато способів досягти оргазму, і Heroine ділиться різними можливостями отримати сексуальне задоволення. Сьогодні розповімо про пристрій, яке не залишить байдужими навіть тих, кому особливо важко збудитися. Самий потужний спосіб отримати оргазм — вібромасажер Magic wand originaI. Він сподобається і тобі, і партнеру, до того ж підійде не тільки для сексу.

Кадилак у світі вібраторів

Перша назва цього вібромасажера — Hitachi Magic Wand. Японська компанія виготовила його для зняття напруги і розслаблення м'язів. Масажер почали продавати в США на початку 1970-их.

Після того як активістка секс-позитивного руху Бетті Додсон стала просувати Hitachi Magic Wand в якості вібратора, пристроєм активно зацікавилися жінки. Світову популярність він отримав у 2002 році після того, як з'явився в одній з серій «Сексу у великому місті».

Головна особливість Magic Wand – це самий потужний вібромасажер. Його ефективність для досягнення оргазму не раз підтверджувалася дослідженнями. Саме цей апарат секс-терапевти найчастіше рекомендують використовувати при хронічній аноргазмії.

Із-за шаленої популярності Magic Wand саме як вібратора в 2013 році Hitachi вирішили зняти його з виробництва: компанія не хотіла, щоб їх бренд асоціювали з секс-іграшками. Продовжити виробництво вібромасажера японців умовив Vibratex (зараз це дистриб'ютор Magic Wand на всій території США), запропонувавши змінити назву на Magic wand originaI. Під ним він і продається зараз.

Як випробувати найсильніший оргазм

Magic Wand називають кадилаком або ролс-ройсом в світі вібраторів, натякаючи на його легендарність. У різні роки ЗМІ йому присвоювали титул «Кращий гаджет всіх часів» і називали «найбільш пізнаваною секс-іграшкою на Землі».

Як використовувати Magic wand originaI

Незважаючи на те, що спочатку Magic Wand не був задуманий як секс-іграшка, він чудово підходить для стимуляції основних ерогенних зон. З часом виробники винайшли різні насадки, які дозволяють відкрити додаткові можливості масажера.

Для стимуляції клітора він гарний і без всяких насадок. Завдяки потужному мотору це пристрій дозволить тобі відчути вібрації не тільки в нервових закінченнях, але й глибоко у піхву.

З насадками його можна використовувати для точки G, імітації кунілінгусу, додаткової кліторальною стимуляції.

Magic Wand сподобається не тільки тобі, але і твоєму партнерові. Якщо прикласти вібратор до стовбуру члена, він буде впливати на передміхурову залозу, доставляючи чуттєве задоволення. Зі спеціальною насадкою Magic Wand підходить для стимуляції простати.

Як випробувати найсильніший оргазм

Ну і не забувайте про ще одну важливу функцію Magic Wand – масаж. Він ефективно розслаблює м'язи і діє як лімфодренаж.

З-за популярності Magic Wand на ринку з'явилося багато аналогів і підробок. Вони вигідніше за ціною, але позбавлені головного – настільки ж потужною вібрації, як в оригінальному американському вібраторі. Якість пристрою помітно позначиться на твоїх відчуттях: оригінальний Magic Wand стимулює в три рази краще аналогів.

Замовити Magic wand original

Як відрізнити підробку від оригінального Magic Wand

Ось кілька зовнішніх ознак, які підкажуть, що перед тобою справжній якісний Magic wand original:

    • Ціна. Самий очевидний показник – оригінальний вібратор не може коштувати кілька тисяч. Всередині маса деталей, які роблять спеціально для Magic wand originaI, до того ж товар експортують з США, що, зрозуміло, позначається на ціні. Тому варіанти вартістю 3-4 тисячі – відразу мимо.
    • Вага. Справжній Magic wand істотно важче більшості підробок. Орієнтуйся на вагу 544 грами – він вказаний на промо-сайті бренду.
    • Форма вимикача. У багатьох аналогів кнопка вкл-викл овальна, хоча в оригіналу вона завжди прямокутна. Правда, все частіше виробники вже додумуються підробити і цю деталь.
    • Розмір і форма головки. У оригіналу головка трохи менше аналогів і рельєфна, а не гладка. Це пояснюється тим, що в цьому Magic wand originaI мотор знаходиться в корпусі, а в аналогах його поміщають в головку.
    • Проводиться для мережі 110В. Це важлива деталь, оскільки Magic wand originaI розрахований насамперед на американських користувачів.

Це лише найбільш загальні ознаки, докладніше дізнатися, як відрізнити підробку від оригіналу, ти можеш, подивившись це відео.

Дізнатися детальніше, як відрізнити підробку від оригіналу

Найвірніший спосіб купити оригінальний Magic wand – замовити його в надійному місці. Інтернет-магазин Magic wand продає і аналоги, і оригінали легендарного масажера, при цьому чесно і докладно пояснює різницю між ними. Товар доставляють по всій Росії. Ти можеш спочатку переконатися в його якості, а вже потім оплачувати.

Комментарии
Loading...