Яскравий новорічний макіяж 2019 в стилі Каміли Коельо

Краса / Макіяж

Збираєшся робити новорічний макіяж 2019 самостійно? Тоді варто вибрати універсальний варіант, який ти зможеш виконати без найменшого недолік. Наприклад, можеш послухати рада бразильської it-girl Каміли Коельо. Дівчина пропонує зробити макіяж відразу з двома акцентами - на губах і на очах. До речі, червоні губи і золотиста підводка - краще комбо для новорічної ночі.

Мало хто знає, але Каміла Коельо, фешн-блогер, яка зараз не потребує представлення, насправді є ще і візажистом. Звичайно, зараз її єдиною роботою є її блог і канал на youtube. І тим не менш, Каміла не закидає кисті далеко. Так, два дні тому дівчина поділилася відео-уроком новорічного макіяжу 2019. І, слід відзначити, він з біса хороший. Цей макіяж універсальний і ти точно зможеш його повторити. З супер-необхідних для цього способу коштів доведеться знайти шиммерную підводку, все інше, упевнені, вже є в твоїй косметичці.

Отже, ось інструкція:

  1. Нанеси базу під макіяж, щоб образ був ідеальним 12 годин. Потім покрий губи бальзамом, щоб підготувати їх до помади.
  2. Вирівняй тон з допомогою відповідного типу і відтінку шкіри тонального крему. Консилером прибери недосконалості.
  3. Скорегуй форму брів, заповнивши прогалини і уклавши волоски наверх.
  4. Зафіксуй тон пудрою. Потім скорегуй контур з допомогою бронзера і освітлення, в центр щічок додай рум'яна.
  5. Промалюй бронзером складки повік, використовуючи пухнасту волоть.
  6. Білим олівцем промалюй межресничные лінії нижніх повік - це візуально збільшить очі, зробить їх яскравіше.
  7. Намалюй невеликі стрілки чорним лайнером, а потім чітко по її контуру проведи тонку лінію золотий підводкою.
  8. Промалюй вії туушью - з цим макіяжем не обов'язково використовувати накладні вії, так як вони візуально будуть густими і довгими завдяки подвійним стрільцям.
  9. Обведи контур губ червоним олівцем і заповни їм всю поверхню губ. Потім нанеси червону матову помаду. Пам'ятай, в цьому макіяжі головне - баланс. Якщо робиш блискучі стрілки, не використовуй блиски, лаки та лікери для губ, краще віддати перевагу матовим помад, які будуть вигідно відтіняти шиммерные стрілки.

Коельо в новорічному макіяжі 2019 використовує шиммерную підводку-переводки, але ми знаємо, як обійтися без неї. У тебе точно знайдеться хайлайтер або шиммерные тіні, і ти запросто можеш перетворити їх в підводку. Просто додай води. Вірніше, окуні тонку кисть для стрілок у воду або распыли на неї фіксатор для макіяжу, занур кисть в шиммерные тіні/ люминайзер, а потім швидко намалюй стрілки, поки кисть не висохла. Ти можеш зробити стільки шарів, скільки потрібно до отримання бажаного блиску, і не турбуйся про те, що макіяж буде кришитися - вода робить тіні дуже податливі, їх текстура стає "пластичнее".

Комментарии
Loading...