Йому сподобається! 7 рекомендацій сексологів, як поліпшити техніку в ліжку

Ти і він / Секс

Йому сподобається! 7 рекомендацій сексологів, як поліпшити техніку в ліжку

1. Удосконалюй техніку поцілунків

Це важлива частина не тільки прелюдії, але і основного дійства. Головне правило: не кидатися на людину з поцілунком, а починати неспішно і поступово збільшувати інтенсивність. Працюй мовою акуратно, міняй при необхідності кут нахилу голови, постарайся не обмінюватися слиною (якщо ви цього не хочете).

2. Рольові ігри

Можна збільшити градус збудження за допомогою невеликої рольової гри. Візьміть еротичні костюми, але можна обійтися і без них, головне — вжитися в роль. Наприклад, ви двоє незнайомців, які зустрілися в барі, або він їде по дорозі, а ти зупиняєш і просиш підвезти. Всю сцену можна розпланувати заздалегідь і зробити це частиною гри.

3. Торкнися його

Переконайся, що ти непогано знаєш його бажання (або хай він заздалегідь дасть згоду на будь-які маніпуляції). Торкнися його щоки — це невербальний сигнал того, що він тобі подобається. Поступово спускайся нижче, до внутрішньої поверхні стегна. Коли до цієї області приливає кров, збудження наростає, що призводить до більш стійкої ерекції і потужного оргазму. Для більш чуттєвих ласк візьми масажну свічку.

4. Легкий бондаж

Зав'яжи йому очі хусткою або його власним краваткою. Це дозволить йому зосередитися на інших органах почуттів, і він не буде бачити, яким місцем ти хочеш доторкнутися. Можна також зв'язати руки (якщо використовуєш наручники, переконайся, що в зоні доступу є ключ).

5. Попрацюй руками

Нанеси на пальці трохи мастила і приступай до пестощів пеніса і суміжних областей. Зосередься на голівці, там найбільше нервових закінчень. Можна взяти відповідну іграшку або комбінувати різні типи ласк — дивись, що йому подобається більше.

6. А тепер орально

Всі люди різні, одним подобається оральний секс, іншим не дуже. Якщо він це любить, зроби хороший мінет (хочеш продовжити задоволення — песть пеніс по всій довжині, для більш швидкого оргазму віддай перевагу голівці). Поєднуй дотику мовою, губами і руками.

7. Продовження залежить від вас

Можна завершити гру звичайним сексом, можна залишити все, як є. Якщо обговорити це заздалегідь або в процесі, буде простіше, ніж намагатися зрозуміти, чого кому хочеться.

Оригінал статті: "cosmo.ru/sex-love/sex/emu-ponravitsya-7-rekomendaciy-seksologov-kak-uluchshit-tehniku-v-posteli"

Комментарии
Loading...