Королева Єлизавета відправила повідомлення у підтримку рідної держави Меган Маркл, США

Королева Єлизавета видала королівський заявою безпосередньо до президента козир—і це пронизливе що стосується нинішньої ситуації в онукою рідний штат Меган Маркл, США. Пожеж були знищені майно і земельною ділянкою в державі з 8 листопада, коли почалася три руйнівних пожеж. Один, так званий "вогнище", в північній частині держави, було ще менше 50 відсотків містяться в п'ятницю вночі. По дорозі, він зніс майже 10 000 будинків і загинуло понад 70 чоловік, що робить його самим смертоносним пожежею в історії Каліфорнії (понад 1000 осіб пропали без вісті так само). У Вулсі вогонь в окрузі Вентура, на щастя, це на 82 відсотка утримання станом на вечір п'ятниці, і на пагорбі вогонь був повністю містив.

Ситуація, без перебільшення, жахлива. І послання королеви Єлизавети в Трамп-проникливе висловлювання про ситуації, висловлюючи співчуття тим, хто втратив у вогні і віддаючи данину першої допомоги наражаючи своє життя на лінії, щоб принести ці пожежі під контролем.

"Принц Філіп і я висловлюємо наші найглибші співчуття жителям Каліфорнії, які продовжують страждати від спустошливих пожеж по всьому штату", - написала вона. "Наші думки і молитви з сім'єю і друзями загиблих, і всіх тих, хто втратив свої домівки і засоби до існування. Я віддаю данину мужності та самовідданості екстрених служб США і добровольців, які надавали підтримку".

https://twitter.com/RoyalFamily/status/1063779226577485824

https://twitter.com/RoyalFamily/status/1063779328134139905

https://twitter.com/RoyalFamily/status/1063779399194034177

Слова Її Величності різкий поворот від первісної риторики Трампа. Як спалахнули пожежі, а не виділити ресурси на районі у вогні, він звинуватив проблеми на "лісовій безгосподарності."

"Немає жодних причин для цих величезних, смертельно небезпечних і дорогих лісових пожеж в Каліфорнії за винятком того, що лісокористування є такий бідний", - написав він на 10 листопада. "Мільярди доларів щорічно, з так багато життів втрачено, і все з-за грубих прорахунків в управлінні лісами. Виправити зараз, або більше не годували платежі!"

Його тон, здається, зрушила на суботу, коли він вилетів в державу, щоб побачити знищення для себе, цвірінькають, що він був з нетерпінням чекаю "з наших доблесних пожежників і рятувальників і МНС".

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1063835936604090368

У той же день акаунт Білого дому в Twitter повідомив, що міністерство сільського господарства США були розгорнуті "кілька сотень співробітників" і "десятки повітряних ресурсів", щоб допомогти з містять інших таборі і Вулсі пожеж.

https://twitter.com/WhiteHouse/status/1063877695694622720

Раніше в суботу, пожежі також були оголошені надзвичайні ситуації в області суспільної охорони здоров'я, з якістю повітря в Північній Каліфорнії в даний час найгірші в світі.

https://twitter.com/WhiteHouse/status/1063855541246668804

Як каліфорнійці боротися з пожежами і почати довгий, повільний шлях відновлення і одужання, вони могли використовувати будь-які пожертви, продукти, або волонтери можуть дати. Якщо ви в змозі дати навіть невелику суму, громадські організації мають потребу в ресурсах. Перевірте наш зручний керівництво для того, де здавати.

Пов'язані Історії:

Белла Хадід опублікувала несамовитий Instagram про Каліфорнії

Ось як ви можете допомогти постраждалим від пожеж у Каліфорнії

Леді Гага заплатила емоційний несподіваним візитом в Каліфорнії лісова пожежа евакуйованих

Комментарии
Loading...