Интернет реклама УБС

Крем п'яного слона ретинол не дратує мою чутливу шкіру - коментар

Не хочу хвалитися, але моя шкіра є кращою це коли-небудь було в моєму житті. Я кредит 100 відсотків раунд Аккутан я приступила в минулому році. Ліки творили чудеса на вибивання моїм постійним гормональним акне, і вперше з середньої школи я відчуваю себе комфортно, залишаючи дому без макіяжу.

Перед цим, правда, єдиний раз, коли моя шкіра ніколи не була віддалено так добре, як зараз, коли мій Дерм прописала мені актуальною ретинол у надії знищення прищів, не вдаючись до ліків (спойлер: це не так). Ретинолы-це золотий стандарт для лікування зморшок і акне, так як вони допомагають прискорити регенерацію шкіри і стимулює колаген.

Поки ретинол не працює для мене, щоб боротися з кістами, він робив чудеса зникає пігментація, старі прориви залишилися позаду. Моя шкіра була вечір і мої пори виглядали менше, і я отримав уявлення про те, що життя може бути як з "хорошою" шкіри.

Перенесемося в це літо, після Аккутан. У мене не було активних проривів, але моя шкіра була пронизана шрамів, особливо на лівій щоці, де у мене був вибух прориви. Моє обличчя теж була дуже чутливою, як accutane славиться пересушуючи шкіру. У надії полегшити шкоду, я дістав свій вірний ретинолу. Катастрофа застряг. Навіть полегшуючи собі в (derms рекомендуємо використовувати його один раз в тиждень і повільно будувати повсякденного використання), моя шкіра їх не прийняла. Вона була червоною, сухою, роздратованою і лупиться, навіть в середині липкий Нью-Йоркського літа.

Завантаження

Подивитися на Instagram

Я поклявся собі, я б ніколи не вийти на важких ретинол знову ж таки—до нових п'яного слона-Passioni 1% ретинол з'явився на моєму столі. Як і інші мережі, я поступово перетворюється в перетворенні культу де. Бренду Сироватка Вітамін C і D-Бронзи сироватки все, і люди клянуться лінії ефективним, але ніжний формули. Враховуючи, що не дивно, чому нитки Reddit і б'юті-блогери вже психує з-за набіг бренду в ретинол, який офіційно землі в магазині на сьогоднішній день більш детальної інформації.

Навіть досі, пройшло інгредієнти етикетку, щоб переконати мене, що було б достатньо ніжний на моїй шкірі. Він отримав очевидне—вітамін A, яке прийде більш потужний 1% за формулою, ніж деякі з більш низької міцності 0,5% варіантів. Але це зміщення з добавками, такими як годувати капустою і Зимова вишня, шкіра-зміцнення пептиди, і марули і масло жожоба, щоб допомогти запобігти лущення, яке виходить від ретинолу. Це також веганські формула рослинного походження, що доктор Джошуа Zeichner, директор косметичних і клінічних досліджень відділу дерматології в лікарні Маунт Сінай, каже набувають все більшу популярність за те, що вони менш імовірно, щоб викликати роздратування шкіри.

Я тільки використав його один-три рази на тиждень—залежно від того, як моя шкіра відчуває себе—за минулий місяць, і я виразно помітив зміни у зовнішньому вигляді моєї шкіри. Мої пори більш вишуканим і моя шкіра виглядає рівною, і якщо я говорю так собі, я свічуся. Кремоподібна текстура йде про так красиво (майже жирної, в хорошому сенсі слова), яка, я впевнена, спасибі всім зволожуючими інгредієнтами у Формулі.

Сама захоплююча річ є пігментація з усіх моїх шрамів від вугрової висипки починає світлішати і мій тон виглядає більш рівним на всьому протязі. Так, і не тільки це, у мене не було нуль подразнення, почервоніння або сухість.

Завантаження

Подивитися на Instagram

Тим не менш, він не може повністю вибити долання для вас у першу чергу. Я до сих пір отримав кілька плям на щоках і підборідді. Я консультувався з доктором Zeichner, і він сказав, що це нормально для деяких людей, щоб отримати нові прориви після запуску ретинол рутини, тому що речовина викликає вашу шкіру, щоб позбутися від будь-якого засмічення в пори. Найкращі результати для більшості схем ретинолу ви помітите вже після шести тижнів використання. І якщо це занадто суворим для вас, по-перше, бренд говорить, що ви можете змішати невелику кількість з іншими продуктами (як зволожуючий крем), щоб допомогти стримати наслідки. (Ви можете прочитати більше про "ретинолу буферизації" тут.)

До тих пір я буду продовжувати викладати цей тест, щоб побачити, якщо я можу зникають мої шрами назавжди, але зараз я буду насолоджуватися сяйвом.

П'яний слон-Passioni 1.0% крем ретинол, 74$, sephora.com

Пов'язані Історії:
-Моє Обличчя Ненависного Ретинол, Поки Я Не Виявив Цей Трюк Буферизації
-7 догляду за шкірою інгредієнти, які ви не використовуєте, але мають
-На всі ваші запитання на ретинол, відповів

Комментарии
Loading...