Кріс Дженнер змінила зачіску, і це страшно, наскільки вона схожа на Кім

Підписи Кріс Дженнер пікс має свою власну життя, насправді. Її роблять в основному відповідає за багатомільярдна імперія розваг. Закохана в губи комплект Кайлі? Короткий спасибі Кріс Дженнер коричневий замки. Радієте останні KKW аромат краси? Піксі Кріс приймає чеки. Простіше кажучи, волосся-це культовий фільм, і поп-культури не буде те ж саме без нього.

Тому, коли momager зміни її погляд, люди, як правило, фліп. Було час в минулому році, коли вона пішла платиновий блонд і породила мільйон мемів. І тепер вона знову з бренд-новий стиль. Дженнер виклала фотографію себе на Instagram в ці вихідні, з верхньої булочкою і вільні, piecey чубчика, і вона виглядає як абсолютно інша людина. Точніше, вона схожа на свою дочку Кім Кардашьян Уест.

Я знаю, що ви думаєте: вони мати і дочка дует, тому звичайно вони схожі, але це нормально. Звичайно, Кім та Кріс мають схожі характеристики, але я впевнений, що ви ніколи не помиляються один для одного. Ти завжди знав, що Кім з піснею "варення" і Кріс любить вино. Але просто подивіться на це фото Дженнер, нижче. Ви будете думати—хоч на секунду—що це Кім. Я, звичайно, зробив.

Завантаження

Подивитися на Instagram

Я не самотній у цьому. "Кім виглядає просто, як ви тут," один чоловік прокоментував Кріс пост. "Я думав, що це була Ліл Кім", - написав інший.

Цікаво, Кріс також має разючу подібність з її дочкою Кендалл на цьому фото:

2015 American Music Awards - ArrivalsПинтерест
Фото: Гетті Картинки

Якщо всі троє стояли в ряд з цієї стрижкою, я ніяк не міг їх розрізнити. Хто заслуговує Пулітцерівської премії. Сила чубчик, люди.

Пов'язані Історії:

Кайлі Дженнер виглядає так, як Кріс Дженнер з цієї Пікс, це божевілля

Почекайте: Кріс Дженнер каже, що вона єдина, хто дійсно доставили дитину Кайлі, Stormi

Кріс Дженнер втупився на себе і кажу, що вона виглядає, як Міранда Прістлі-це загальна атмосфера

Комментарии
Loading...