Интернет реклама УБС

Like a pro: техніка точкового нанесення консилера від Лізи Елдрідж

Краса / Макіяж

Якщо ти ще не знаєш, хто така Ліза Елдрідж і яким боком вона до консилеру і різним технікам макіяжу, дозволь відрекомендувати її. Ліза - автор книги "Барви. Історія макіяжу", а ще вона зоряний візажист, серед постійних клієнтів якої Емма Уотсон, Кара Делевінь, Кіра Найтлі, Кейт Уінслет ще півсвіту селебріті. Вона працювала над величезним числом обкладинок модного глянцю і на показах. А ще вона була креативним директором Shiseido, а зараз обіймає відповідну посаду в Lancôme. Так, і ще вона гуру макіяжу на Youtube. Загалом, якщо Ліза Елдрідж говорить, що саме так правильно використовувати консилер, то вона точно знає, про що говорить, і її словами варто повірити.

Її техніка pinpoint concealing, тобто точкова техніка нанесення консилера, відома всім візажистам і, відповідно, її клієнтам. І зараз ми розповімо, у чому її суть.

Ліза стверджує, що для того, щоб замаскувати навіть самі запущені разі акне і вугрової висипки не варто користуватися щільними тональними кремами і покривати пів-обличчя густими консилерами. Це погіршує ситуацію з прищами, так і лице виглядає, як маска. Замість цього вона пропонує використовувати оптичний обман.

Справа в тому, що, коли людина дивиться на твоє обличчя, він в основному концентрує увагу на очах і зоні навколо них. Відповідно, чим менше там тональних засобів, тим особа здається більш свіжим, ніби на ньому немає макіяжу. А на зону, де сконцентровані акне ніхто не зверне увагу, якщо ти грамотно її замаскуєш.

Отже, що значить "грамотно"? Вся справа в принципі нашарування. По-перше, ти можеш навіть не використовувати тональний засіб, обмежившись лише праймером і консилером. По-друге, якщо ти будеш використовувати тональний крем, то особа все одно не буде виглядати "перевантаженим" косметикою.

Як цього домогтися? Все просто:

  1. Нанеси на обличчя праймер, розподіливши його дуже тонким шаром на шкірі. Якщо ти не будеш користуватися косметикою, це допоможе консилеру "зчепитися" з шкірою. Так макіяж буде виглядати натурально.
  2. Використовуй максимально легкий тональний крем - ВВ, СС, тонуючі бальзами або флюїди підійдуть ідеально. Розтушуй гарненько засіб, щоб вирівняти тон.
  3. А тепер з допомогою щільного коректора або досить пігментованого консилера точково покрій всі недосконалості. Не потрібно малювати на обличчі ніяких трикутників, щільно перекривають дрібні недоліки. Кожну точку консилера вбий в шкіру пальцями або пухнастою пензлем (Ліза використовує тонкі кисті для підводки для точкової техніки маскування і пухнасті кисті для тіней, щоб розтушувати консилер).
  4. На місця, де є консилер і навколо них нанеси трохи прозорої пудри, щоб зафіксувати засіб на місці.

Як бачиш, нічого складного в створенні ідеальної шкіри немає, але це займає багато часу, тому радимо запастися терпінням.

Важливий момент: Ліза пропонує використовувати дуже пігментовані консилери і коректори тому, що це дає можливість нанести лише мінімум продукту, який також добре приховає недоліки, як два-три шари тональних засобів.

Комментарии
Loading...