Меган Маркл, Кейт Міддлтон, принц Гаррі і принц Вільям, який є група текст

В останньому виданні "надійний особи," виходить, що Меган Маркл, Кейт Міддлтон, і їх чоловікам, принц Гаррі і принц Вільям, все на "сімейні тексту, послуги", йдеться в США Weekly джерело, близьке до герцога і герцогині Кембриджських. Схоже на текст групи до нас, м'яко кажучи, ми хочемо.

Звичайно, це абсолютно нормальне явище в більшості сімей. Іноді це легко забути, що в кінці дня, коли вуаллю відірватися і все тусуетесь в свої зручні штани, це саме те, що вони: сім'я. Хоча той, що живе дуже дивний, громадські, і, здавалося б, гламурний існування.

У нас є дуже багато питань: Вільям люблять спілкування виключно смайликами? Гаррі завжди реагувати? Кейт потоку корму з чарівні фотографії з Кембриджу дітей? Не Меган іноді відповідають костюми картинки?

Посеред тижня історії в британських таблоїдах про розлад між двома парами, особливо дві княжни, джерело також говорить, що "немає ніякої боротьби між Кейт і Меган."

“Прекрасна Кейт. Вона британка, вона зарезервована. Вам доведеться пробиватися крізь цю броню. Кейт не зігрітися людям занадто швидко", - продовжував джерело. “Потрібен якийсь час для того, щоб вона стала комфортною і довірчій для тих, хто в зовнішньому світі". І Маркла була своя королівський період перебудови. "Що [королевська життя] не може бути легким для будь-якого, щоб звикнути до, особливо жінка, яка все незалежності в світі є тільки один рік тому," інсайдер говорить.

“В "ворожнечі" безумовно підігравав. Вони є кращими друзями? Немає. Вони кажуть кожну секунду? Немає. Вони ненавидять один одного? Абсолютно немає", - сказав джерело. "Це дві жінки під серйозні суми тиску, стрес і під величезний прожектор, який ніхто не може торкнутися—вони завжди є зв'язок, яку ніхто не може порушити."

Тут сподівається, що ці чутки ставлять, щоб відпочити. До тих пір ми будемо тільки уявіть ліверпульської четвірки смієшся про них на своїй групі текст.

Пов'язані Історії:

Різдвяні прикраси королівської сім'ї є полярною протилежністю Білого дому

Кейт Міддлтон просто поставити принца Вільяма на вибух на цей "кошмар" звичка

32 святкові подарунки для фанатів королівської сім'ї

Комментарии
Loading...