Интернет реклама УБС

Мішель Обама-найбільш шанована жінка 2018г

Мішель Обама укупорки з неймовірно успішним роком з новою назвою: "найбільш шанованою жінкою в Америці".

Колишня перша леді зачепив перше місце вперше на опитування в цьому році Геллап, закінчуючи 17-річна Гілларі Клінтон поспіль. Опра Вінфрі посіла друге місце, слідом за Клінтон, Меланія Трамп, королева Єлизавета II, канцлер Німеччини Ангела Меркель, Рут Бейдер Гінзбург і Еллен Дедженерес.

Обама повернувся в очах громадськості в цьому році завдяки деяким великим проектам та ініціативам. Її мемуари, Ставши—який розповідає історію свого життя, починаючи з південної сторони Чикаго і через вісім років в Білому домі—це найбільш продавана книга року. Вона вирушила на Національний книжковий тур, який проданий аренах, як правило, зарезервовані для рок-зірок. На Міжнародний день дівчаток, Обама запустила свій глобальний альянс дівчат, які будуть спрямовані на розширення прав та можливостей дівчат-підлітків по всьому світу через освіту. "Статистика показують, коли ви виховуєте дівчинку, ви виховуєте в сім'ї, в суспільстві, в країні", - сказав Обама в той час.

Так, і зверху все це дивовижна робота, вона була однією з найбільших у цьому році мода моменти з парою стегно високі блискучі чоботи Баленсіага, що встановити інтернет на вогонь.

Але ми сподіваємося, що Обама вип'ємо всі їх добре працювати разом: колишній президент Барак Обама був названий "людина, що викликає найбільше захоплення" у 2018 році в тому ж опитуванні 11-й рік поспіль.

Пов'язані Історії:

Поради Мішель Обами Меган Маркл? Не поспішайте робити що-небудь'

Мішель Обама каже, що вона зробила з "нахиляємося" філософія

Із стає, Мішель Обама доводить, що вона така ж, як ти, я, і всі ми знаємо

Комментарии
Loading...