Интернет реклама УБС

Наречений Леді Гага опублікувала рідкісний знімок їх інтимні пост–свято Золотий глобус

Золотий глобус не зовсім так, як ми очікували для Леді Гага і знімальна група Зірка народилася—вони втратили більшу частину нагороди були номіновані, але Гага все-таки з'явився новий трофей, щоб додати до своєї колекції. Вона поцупила нагороду за кращу оригінальну пісню для "дрібної", що робить її в два рази, "Золотий глобус" переможець (раніше вона виграла за роль у Американська історія жахів). І правда Гага мода, вона вночі не оплакував її втрату Краща актриса, драма, Гленн близько—навпаки, вона гуляла зі своїм нареченим, Крістіан Каріна.

Леді Гага, чиє чудове плаття Valentino була данина Джуді Гарланд, і Карина у загул. Спочатку вони зупинили брати Уорнер партії, тоді як InStyle'и Золотий глобус після партії, де вони обмінялися поцілунком на камеру.

The 2019 InStyle And Warner Bros. 76th Annual Golden Globe Awards Post-Party - InsideПинтерест
Фото: Гетті Картинки

Але справжнє свято для неї перемога була далеко від гламурних вечірок і знаменитостей. Гага закінчила свою епічну ніч з фруктові пластівці в ліжку з Каріна, які вона вперше підтвердила свою участь в ще в жовтні. На щастя для нас, Каріна огризнувся пік його на грам. Він вибрав чорно-білий фільтр для оснащення Гага стискаючи її трофей, під ковдрою, її сукня, і притиснулася до коробки пластівців (у разі, якщо вона потрібна долити, звичайно). Він з субтитрами інтимний знімок, "що Рейджер", і додав червоний серце смайлики для хорошої заходом.

Завантаження

Подивитися на Instagram

У самий розпал святкувань, Гага також прийняв до Twitter, щоб подякувати її співробітників на "дрібний" і привітати Гленн Клоуз на її перемогу. Вона в твіттері: "Я так вдячна за це Золотий глобус & честю виграли це ж/ @MarkRonson @Wyattish, Ентоні Rossomando і співали її разом з Бредлі Купером. Я також не могла б бути щасливішою за Гленн Клоуз перемогу. Вона є справжньою легендою і заслуговує всіх нагород. Спасибі HFPAБЫЛ".

Це далеко не останнє, що ми побачимо Гагу в нагород сезону. Наступного тижня вона з'явиться на критиків Choice Awards, де вона номінована як Краща актриса і Зірка народилася на шість інших Номах.

Ще з минулої ночі Золотий глобус:

'Фіджі Води Дівчина' Kelleth Катберт Говорить Нам: "Це Те, Що Я Б Вірусний Для

Подивитися усі виглядає від Золотого 2019 глобусів червоний килим

Леді Гага лише смажили на ній 100 чоловік у кімнаті' коментар до Золотого 2019 глобуси

Комментарии
Loading...