Ніч ніжна: про що розкажуть твої еротичні сни?

Ти і він / Секс

Ніч ніжна: про що розкажуть твої еротичні сни?

Бачити уві сні приємні або дивні сцени, насичені ніжними або збудливими емоціями — це абсолютно нормально. Нічна перезавантаження нашого мозку проходить періодами, кожний з яких триває в середньому по 90 хвилин і включає в себе фази «повільного» і «парадоксальної» сну — під час останнього і виникають сновидіння. Іноді вони пофарбовані в м'які еротичні або яскраві сексуальні тони: справа в тому, що разом з свідомістю відключається самоцензура, яка відповідає за дотримання пристойності, керуючи нашими думками і вчинками протягом дня. В результаті ми бачимо те, про що в звичайному житті не наважуємося і подумати. Про що ж говорять ці сюжети і образи?

ПРАВИЛА ЧИТАННЯ

Щоб розшифрувати свої еротичні сни, варто запам'ятати кілька важливих моментів.

Наші сновидіння не можна розуміти буквально. Вони ніколи не говорять з нами прямо: образи, які ми бачимо уві сні — це завжди метафори.

Сексуальні сцени в сні зовсім не обов'язково говорять про секс. І навпаки: самі нейтральні деталі сновидіння можуть нести в собі потужний еротичний заряд.

Чим більше людина стримує свою сексуальність в звичайному житті, тим яскравіше можуть бути його сни, і тим частіше вони можуть його відвідувати. Сни можуть працювати як «запобіжний клапан», який дає вихід стримуваної енергії і тим самим розвантажує психіку, знижуючи напругу.

Деякі психоаналітики ділять еротичні сни на дві великі категорії. Перша містить у собі повноцінний секс з проникненням — так може про себе заявити реальний сексуальний дефіцит, який мозок сплячої прагне компенсувати. Друга — це сни з поцілунками, ласками, обіймами: часто такі сцени говорять про відносини не з партнером, а з самим собою, про гармонію чоловічого і жіночого в психіці людини.

Ми не можемо керувати вмістом власних снів і ніяк за нього не відповідаємо. Але, виявляючи увагу до деталей, прислухаючись до свого несвідомого, можна набагато більше дізнатися про себе, щоб краще розкрити свою сексуальність.

Психоаналітики радять для початку записати свій сон: у словах можуть себе проявити несподівані співзвуччя, спогади, асоціації, які потім допоможуть знайти істинний сенс сновидіння.

В «абетці» наших снів можуть зустрічатися універсальні образи або сюжети: певні місця і предмети, оголене тіло, побачення з незнайомцем... Але вірно витлумачити послання можеш тільки ти сама, адже в ньому завжди укладено саме твій унікальний досвід, твої найінтимніші почуття, бажання і емоції.

ЕРОТИЧНИЙ СЛОВНИК

Для прикладу розглянемо кілька образів і ситуацій, які можуть зустрічатися в еротичних снах.

Автомобіль. Іноді цей образ може позначати тіло коханої людини. Або партнера, з яким вже були сексуальні відносини — того, з ким ти разом рухалася по шляху насолоди. Якщо уві сні мотор заводиться з пів-обороту, то образ говорить сам за себе. Якщо тобі сниться, що машину викрали, тебе може турбувати страх про те, щоб улюбленого «не вкрали».

Ніч ніжна: про що розкажуть твої еротичні сни?

Ліфт. Висхідний рух ліфта може символізувати підйом сексуальної енергії, твою внутрішню силу. Відповідно, поломки і перешкоди можуть говорити про внутрішніх затисках, а падаючий ліфт — про несвідомому страху, який може викликати потужна і некерована сила сексуальності.

Човен, корабель, яхта. Займатися сексом на палубі посеред ласкавих хвиль — дуже гарний образ, який говорить про те, що твої стосунки з партнером наповнені гармонією.

Камін. Сама присутність зігріваючого, яскравого вогню в еротичній сцені може говорити про те, що твої стосунки активні, наповнені пристрастю. Твоє лібідо у відмінній формі!

Волосся, зачіска. Якщо в еротичних снах твої волосся стягнуті в тугий вузол, це може говорити про те, що твою сексуальну енергію стримують якісь страхи і психологічні обмеження. І навпаки, якщо ти займаєшся коханням з розпущеним волоссям, значить, в цих відносинах ти відчуваєш цілковиту внутрішню свободу і розкріпачення.

Ніч ніжна: про що розкажуть твої еротичні сни?

Кішка. Ці домашні тварини можуть одночасно викликати ніжні почуття — і несподівано проявити характер, коли випускають кігті, щоб відстояти свою незалежність... Дуже схоже на ті емоції, які виникають у початковий період відносин з партнером: може бути, тебе хвилює питання про те, як встановити вірний баланс?

Собака. Якщо уві сні вона приязно махає хвостом, символ може означати вірність і відданість, на якій будуються відносини в парі. Навпаки, якщо собака шкірить ікла, несвідоме може натякати на зраду одного з партнерів і агресію, яку породжує подібна ситуація.

Поїзд. Якщо уві сні ти займаєшся коханням у поїзді зі своїм партнером, це може означати, що ваші відносини «на вірному шляху». Але якщо в ході такого сюжету вагон несподівано сходить з рейок, те ж саме може ставитися і до життя пари наяву.

Змія. Це один із символів, найбільш шанованих серед психоаналітиків: на їхню думку, поява змії недвозначно переводить сон в розряд сексуальних. Для більшості з нас цей образ таїть у собі небезпеку: якщо сексуальні пориви не пов'язані з любовними почуттями, їх прихована сила може нас лякати.

Ніч ніжна: про що розкажуть твої еротичні сни?

Нагота. Чудово, якщо власне тіло в сні викликає у тебе лише приємні емоції і відчуття. Якщо ж ти соромишся, можливо, тобі важко усвідомити і прийняти щось у собі, внутрішня гармонія порушена. Якщо тобі сниться, що ти опинилася в оголеному вигляді в публічних місцях, це може говорити про приховані бажання, які ти не осмеливаешься проявити перед оточуючими.

Футбол. Немає нічого дивного, таке присниться після матчу, коли всередині все кипить від емоцій і вражень. Однак психоаналітики вбачають у цій грі і явні сексуальні символи: круглий, як яйцеклітина, м'яч в оточенні сперматозоїдів! У будь-якому випадку вирішувати тільки тобі, варто сприймати цей сон як пряме керівництво до дії.

Секс з незнайомцем. Дуже хвилюючий сюжет, який також є найпопулярнішою темою жіночих фантазій. У таких снах партнер може бути дуже брутальним, йому неможливо чинити опір — і це зовсім не означає, що в реальному житті жінка готова погодитися з насильством. Сон говорить лише про те, що вона мріє стати об'єктом всепоглинаючої пристрасті і відчути безумовну мужність свого партнера.

Секс з коханою. Це дуже позитивний сюжет, який говорить сам за себе: твоє несвідоме повністю згідно з подіями; ти цілком приймаєш свої бажання.

Ніч ніжна: про що розкажуть твої еротичні сни?

Оргазм уві сні. Такий сон може посилати сигнал про прихований дефіцит — можливо, в реальності ти недостатньо задействуешь свою сексуальність. Є сенс подумати про причини того, що відбувається: це можуть бути почуття самотності, страху, провини або якісь неусвідомлені заборони...

Оральні ласки. Такі сни частіше говорять про відносини з жіночої складової нашої власної психіки (сниться кунілінгус) або з чоловічою (сниться фелляция). Карл Густав Юнг називав дві найважливіші частини нашої душі «Аніма» і «Анімус». Якщо між ними існує баланс, людина внутрішньо урівноважений, і йому легше підтримувати гармонійні відносини з зовнішнім світом. Таким чином, подібні еротичні сни дуже позитивні: вони свідчать про внутрішній цілісності, про готовність себе прийняти, про згоду з собою. А якщо наяву ти ще ніколи не пробувала ці практики, такі сни, особливо повторювані, можуть говорити про готовність подолати бар'єр і перейти до дії.

Секс з начальником. У цій ролі може виступати і будь-яка інша відома, впливова фігура — наприклад, політичний лідер, або президент. Насправді такий сон може говорити не про потяг до реального людині, а про твоє прагнення до сили і влади, про бажання жити більш яскравим і насиченим життям.

За матеріалами elle.ru

Комментарии
Loading...