Новий Netflix в комедії 'Принцеса перемикач має Меган Маркл написано

Що ви отримуєте, коли ви поєднуєте Меган Маркл, романтичні комедії і Різдво? Netflix в новому фільмі Принцеса переключитися, ось що,—і це виглядає позитивно чудовий.

Потокові платформи впав перший трейлер Принцеса перемикач в середу (7 листопада), і вона має всі ознаки вірусної натисніть меню новорічної Принц і всі хлопчики, яких я любив. Ванесса Хадженс бере на себе подвійну обов'язок як Стейсі, а "простолюдин" з Чикаго, і Маргарет, герцогині Montenaro. Коли ці два шляхи перетинаються в герцогині глушині, вони міняються місцями, щоб отримати смак, як живе інша половина. Інтриги йдуть, звичайно. Маргарет-як-Стейсі закінчує падати для колеги в реальному житті Стейсі, а Стейсі-як-Маргарет кидається відчуває себе для принца в реальному житті Маргарет повинна вийти заміж на Новий рік. Кинути в те, що все це відбувається якраз за тиждень до Різдва, і у вас є прекрасний свято, романтична комедія.

Дивитися трейлер для себе, нижче;

Це тільки один з двох велике свято фільмів Netflix виходить в цьому році. Різдвяний принца: королівське весілля, довгоочікуване продовження новорічної принц, вдарить трансляція 30 листопада.

Це був напружений рік для Ванесси Хадженс, чий фільм з Дженіфер Лопес, другий акт, з'явиться в кінотеатрах в грудні. "Два роки тому я вирішила, що я збираюся почати говорити "так"," Хадженс розповіла минулого тижня зайнятий Філіппс, коли його запитали про її напружений графік. "Тому що легко сказати "ні", особливо коли ти був частиною чогось, що було таким великим, що люди думають про вас. Я походив, 'я хочу вийти на вулицю, так що я повинен сказати ні, тому що я намагаюся розширити свій кругозір'. Але потім це стало звичним, так що я був як, 'я збираюся почати говорити так".

Принцеса вимикач потрапляє на Netflix потокового на 16 листопада.

Пов'язані Історії:

Найближчі до Netflix в листопаді 2018 року: бути вдячним ці титули 97 йдуть в чергу

Ваш перший погляд на Netflix в Різдвяну принца Продовження тут

Netflix в привиди Хілл-Хаус в основному це нас лякає

Комментарии
Loading...