Интернет реклама УБС

Ось як співробітники Меган Маркл насправді думає про неї

Кілька місяців тому, деякі чутки потрапили в інтернет, стверджуючи, персонал Меган Маркл вважає її "складною" і з вимогою. Мабуть, герцогиня Суссексі, "підйом західного узбережжя енергія", яка включає відправку повідомлень на 5:00 А. М.—спантеличила співробітників на більш ніж один раз. Чи Можете ви уявити ваш бос надсилає листи? Нерв! Жах! Але по-справжньому: коли ж ентузіазм на роботі стало погано?

Згідно з новим звітом від Елль, відповідь "ніколи". Добре підключеного джерела Роялс розповідає журналу, що розповіді про терти королівський співробітників Маркл неправильний шлях, є повною нісенітницею. У самому справі, герцогиня, як повідомляється, добре любив людей, з якими вона працює, і вони раді її свіжим поглядом.

The Duke And Duchess Of Sussex Visit New Zealand - Day 1Пинтерест
Фото: Гетті Картинки

Не тільки це, але Маркл "хворіє", щоб дізнатися про королівський протокол і забирає її новий концерт в Королівському сфері серйозно. За даними журналу Elleз джерелом, вона також була сприйнятлива до людей всередині, допомагаючи її скорегувати. Це звучить більш реалістично, ніж королівський співробітників пірнаючи в укриття кожен раз, коли Маркл відправляє повідомлення.

Day Twelve: The Championships - Wimbledon 2018Пинтерест
Фото: Гетті Картинки

Ну, а що стосується тих чуток про Маркл і Кейт Міддлтон ворогують? Джерело каже Елль вони не відповідають дійсності, або. "Розповіді про двох герцогинь серйозні проблеми просто роздуті", - сказав джерело. "Вони мають величезну повагу один до одного і обидва присвячені представляє Її Величність гуманітарної та благодійної роботи, яку вони роблять."

Там Ви маєте його, хлопці. Меган Маркл-це просто доросла жінка намагається робити свою роботу і жити своїм життям, як краще, як вона може. Немає буквально нічого, щоб побачити тут. Немає феодів. Ніяких вимог. Немає нічого.

Пов'язані Історії:

Меган Маркл був найдорожчим Королівським гардеробом в 2018 році—обвалом

Останній Меган Маркл і Кейт Міддлтон "ворожнеча" слух нісенітниця

Принц Гаррі, за повідомленнями, відмовився від алкоголю для Меган Маркл, і його сім'я в захваті

Комментарии
Loading...