Интернет реклама УБС

Ось те, що "бакалавр" конкурсанти упаковка, щоб зустріти Колтон Андервуд

Якщо ви конкуруєте на бакалавраті, є кілька скоб ви повинні мати у своєму валізі: модні туфлі, модні рожеве вбрання церемонії, дорогі прикраси—просто, я знаю, багато чудернацьких речей. Ви будете мати, щоб упакувати 500 купальниках в разі поїздки на Гаваї-це вивалила на тебе в останню хвилину, але тоді ви б також краще упакувати 19,000 вітровки, тому що поїздка на Аляску, як зазвичай. І якщо у вас є додаткова кімната, упакувати декілька предметів з дому. Ви не можете використовувати свій телефон під час зйомки, так що вам знадобляться фотографії вашої собаки, щоб залишитися в здоровому глузді через всі безглузді бої люди в будинку.

Один учасник на Колтон Андервуда сезон Холостяка, втім, мислить нестандартно з точки зору того, що вона збирає для шоу. Зустрічаються моделі caelynn, хто вже один з моїх улюблених конкурсантів у цьому сезоні, тому що вона принесла буквальному пояс з нею зустрітися Колтон. Так, Саш—як у театралізована стулки. Як і в шматок блискучої тканини ви драпірувати через плече, щоб показати, наскільки важливою ви. Моделі caelynn є привід для введення цієї стрічкою, хоча вона Міс Північна Кароліна і планує носити його під час її виходу на лімузині в першому епізоді.

Однак, це не повинно зупинити будь-якого з нас, простих смертних, від носіння пояса кожен раз, коли ми біса добре ласка. Спіймай мене, з сьогоднішнього дня і до кінця року носити пояс для найбільш приземлені завдання—сходити в продуктовий магазин, платить податки, їздить на метро і т. д. і т. д. Я-королева, і світ має знати про це! Моделі caelynn збирається в цей сезон Холостяка з цією енергією, і ми всі повинні звернути увагу.

Вище, перевірити інші елементи моделі caelynn і ще кілька конкурсантів на цей сезон Холостяка приніс на своїх телевізійних подорожей.

Холостяк прем'єри сьогодні ввечері (7 січня) в 8:00 вечора ET на ABC.

Пов'язані Історії:

Всі жінки на бакалавра запитом з продуктового магазину

Люди втрачають над цією жінкою, використовуючи підроблений акцент на бакалавра

Одна порада Холостякдиректор віддав би кожен учасник

Комментарии
Loading...