Перший Колтона "бакалавр" Трейлер тут, і це дико

Перший трейлер Колтон Андервуда сезон Холостяк тут, і думаю, що у кожного на думці? Його невинність.

Це не повинно нікого дивувати. Колтон сексуального життя був головним сюжет точки На обох Бекка Kufrin сезон на дівич-вечір і Парубочий вечір в рай. Плюс, перший плакат для його бакалавра володіння в буквальному сенсі використовує слоган, "що він повинен втратити?" З деяких причин, люди збиті з пантелику ця гаряча 26-річний хлопець може бути незайманим.

Що веде до причепу також. Слово "діва", як кажуть, чотири рази причепа 40-друга позначка, яка...дикі. "Я не від Діви, так як я був 12," одна учасниця говорить. "Я незайманий", - Колтон каже, ніби ми могли забути.

"Ви можете втратити свою цноту на цьому тижні," Кріс Харрісон каже, що його дуже серйозні Кріс Харрісон голос. Найбільшу діви посилання, хоча, коли одна з жінок вигукує: "Колтон міг втратити цноту в Сінгапур? Може бути!" Гей! Чи знаєте ви, Колтон незаймана?

Дивитися трейлер для себе, нижче:

Звичайно, там більше драми за Колтона V-карти. Ваш рівень бакалаврату жартів тут же. Жінки плачуть і звинувачують один одного подражнити. Колтон крики. Кріс Харрісон буде вражений в один прекрасний момент і каже, що в цьому сезоні неймовірно драматичним. Ми бачили все це раніше, і це вживання в будь-який час.

Що я хочу знати, чому це Колтон стає настільки збудженим в одній точці, що він штурмує геть, а потім стрибає через високий паркан. Хто сказав слово "діва" один занадто багато разів?

Колтона сезон Холостяк прем'єри понеділок, 7 січня в 8:00 вечора ET на ABC.

Пов'язані Історії:

Плакат для Колтона Андервуда сезону Холостяк - це дуже...

Ар'є Luyendyk молодший і Лорен Бурнхэм з Холостяка чекають свого першого дитини

Мальчишник і дівич-вечір пари: Повний список

Комментарии
Loading...