Пріянка Чопра і весільні урочистості Нік Джонас офіційно стартував

Пріянка Чопра і весільні урочистості Нік Джонас офіційно почалася. Пара була сфотографована в Індії в середу (28 листопада) під час церемонії Пуджа, яка є індуїстський обряд молитви. Захід проходив у будинку матері Чопра в Мумбаї, і обидва Джонас і Чопра носила традиційні індійські наряди з цієї нагоди. Джонас одягнена в світло-рожевий kutra і кремового кольору штани, в той час як Чопра вибрав порошок блакитний і кремовий індійський костюм. Джо Джонас і Софі Тернер були присутні, також, і вони також носили формальний індійських ансамблів.

Це тільки початок того, що гряде. Згідно Індії сьогодні, Чопра буде її Санг і мехенді церемонії в четвер в Палац Умайд-Бхаван, який є їх весілля. (Церемонія Санг-це свято, яке включає в себе музику і спів, а мехенді-це форма індійського боді-арту.)

За повідомленнями в ув'язці індуїстських і християнських весільних церемоній відбувається на 2 грудня, за даними ДНК-Індія. "Християнська церемонія буде першою, після чого Nickyanka буде змінювати свої наряди і готуйтеся до індуїстської весіллі," джерело пояснює. "Їх вбрання за кольором."

Перевірити ціни Джонас і Чопра на Пуджа для себе, нижче:

Пріянка Чопра і весільні урочистості Нік Джонас офіційно стартувавПинтерест
ФОТО: МЕГА

"Я схвильований. Це зовсім інше відчуття", - сказав Чопра е! Новини кілька тижнів тому, коли пояснював різницю між побаченнями і спосіб життя. "Я ніколи не розумів, що, маючи один і мати нареченим абсолютно різні". Вона додала, що "Він просто відчуває себе по-іншому. Є багатозначність. Ви відчуваєте, як сім'я, яка просто такі різні".

Вона додала, що "Ми знаємо один одного вже пару років, але ми зустрічалися зовсім небагато, але я думаю, що це єдине, що ми реально підключити, це наша любов до сім'ї і знаючи, що віра-це так важливо для нас."

Пов'язані Історії:

10 пунктів на весілля реєстрі Пріянка Чопра, які просто плутаєш...

Пріянка Чопра і Нік Джонас весілля: все, що ми знаємо до сих пір

Пріянка Чопра і діяльність Ніка Джонаса кокетка Instagram: Повна історія

Комментарии
Loading...