Интернет реклама УБС

Принц Гаррі розповідає, як він попросив Принц Чарльз ходити Меган Маркл до вівтаря

Не королівське весілля принца Гаррі і Меган Маркл відчуваю, що це було близько 100 років тому ви теж? Дуже багато що відбулося з тих пір пара зв'язала себе узами шлюбу у Віндзорі на 19 травня. І що включає в себе герцога і герцогині недавнього офіційного Сассекс заморських турне по Австралії, Фіджі, Тонга і Нова Зеландія. Вони це відкинув днів після королівської весілля принцеси Ежені, знижуючи новину: вони чекають свого першого дитини навесні. Як я вже сказав, багато сталося.

Як і раніше, ніяких нових новин про те, що королівський чарівний весільний день завжди вітаються—і останній, виходить від самого принца Гаррі.

У новому документальному фільмі святкує День народження і сімдесятиріччя принца Чарльза—принц, син і спадкоємець: Чарльз в 70—герцог Сассекс відкриває попросити батька, щоб ходити Маркл до вівтаря. В свій час її власний батько, Томас Маркл, був робить заголовки, тому що він відмовився бути присутнім на весіллі, пославшись на проблеми зі здоров'ям.

TOPSHOT-BRITAIN-US-ROYALS-WEDDING-CEREMONYПинтерест
Фото: Джонатан Бреді/АФП/Getty зображення

"Я запитав його, і я думаю, що він знав, що це станеться, і він одразу ж сказав: "Так, звичайно, я зроблю все, що Меган має і я тут, щоб підтримати вас", - каже Гаррі у фільмі. "Для нього це чудова можливість зробити крок вперед і бути підтримкою, а ви знаєте, що він наш батько, тому, звичайно, він буде там для нас."

BRITAIN-US-ROYALS-WEDDING-CEREMONYПинтерест
Фото: Оуен Хамфріс/АФП/Getty Зображення

Хто може забути, що солодке батька і сина момент, коли Чарльз і Маркл прибув в кінці коридору, і Гаррі сказав: "Спасибі, па". Озираючись назад на це, - каже Гаррі, "Ти повинен сказати спасибі. Просто тому, що він мій батько, це не означає, що я можу просто піти, 'добре, це все, я візьму це.'"

"Я був дуже вдячний за нього, щоб бути в змозі зробити це", - додає він.

Дружина Чарльза, Камілли, відкриває також про дні, в документальному—і показує, що особи було весілля на повторі як ми. “Я думаю, що це було дуже зворушливо, сидячи, де я був, ти не чув, що він сказав," вона говорить. "Але потім дивишся це по телевізору, я...я думаю, що це було...це було мило."

BRITAIN-US-ROYALS-WEDDING-CEREMONYПинтерест
ФОТО: ОУЕН ХАМФРІС

Камілла також пропонується невеликий екскурс в стосунки чоловіка з матір'ю Маркл, Доріа Рагланд. “Багато людей, бачачи, що мій чоловік насправді взяти мати нареченої під руку, щоб підписати реєстр, це те, що перевіз всіх", - пояснює вона. “Це речі, які він робить за лаштунками, що люди не знають. Я не думаю, що люди розуміють, зовсім як він".

Матеріали По Темі:

Меган Маркл і принц Гаррі всерйоз обдарованих фотографію себе на королівський тур

Симпатичний пару митей у Меган Маркл і перший королівський тур принца Гаррі

Меган Маркл був носити її весільний подарунок від принца Чарльза протягом декількох місяців

Комментарии
Loading...