Рейчел Макадамс наділу Versace і молоковідсмоктувач для своєї останньої фотосесії журналу

Рейчел Макадамс веде останнім часом—в низькопрофільному насправді, вона тримала її недавньої вагітності всерйоз в таємниці, і тільки зараз почали відкрито говорити про її 7-місячного сина з бойфрендом Джеймі Лінденом. Але в її останній редакції мода, актриса надсилає повідомлення до нових мамам, як вона.

МакАдамс з'явиться на обкладинці дівчини. Дівчатка. Дівчатка., сфотографували Клер Ротштейн, засновник і редактор журналу. У стріляти, вона носить дизайнери, як Адам Сельман, кушни, Булгарі " ... і в одній картині, Versace і молоковідсмоктувач. Фотограф поділився історією за останній погляд на її особистої Instagram.

Завантаження

Подивитися на Instagram

"Очевидно #rachelmcadams виглядає неймовірно і буквально мріють, щоб працювати, але і ця зйомка була близько 6 місяців після її народження її сина, тому між пострілами вона висловлювала/прокачування а ще грудне вигодовування," Ротштейн написав підпису. "У нас було взаємне незгоду вдячність про те, чия це була ідея, щоб зробити цю фотографію, але я до сих пір впевнений, що це її, що змушує мене любити її ще більше."

"Грудне вигодовування-це звичайнісінька річ у світі і я не можу за життя мені зрозуміти, чому або як це не схвалюється або боїшся," Ротштейн змін. "Я не думаю, що він повинен пояснювати, але просто хотів, щоб покласти це там, як ніби він навіть змінює сприйняття чого-то так природно, так нормально, так дивно, то це чудово. Крім того, вона носить Версаче і діаманти Bulgari і це просто сраний майор. Великий кричати, щоб всі дівчата".

МакАдамс, звичайно, виглядає приголомшливо—і все, що допомагає зробити грудне вигодовування те, що кожен відчуває себе комфортно, говорячи про це хороша річ. Оскільки Ротштейн загальний образ та історія позаду цього, користувачі соціальних мереж були хвалити актриса. "ЗДРАСТУЙ, СВІТ. ЦЕ РЕЙЧЕЛ МАКАДАМС ГРУДЕЙ НАКАЧУВАННЯ В VERSACI І БУЛГАРІ. Я ніколи не кричала так сильно в моєму житті", - написав один. Ще називають Макадамс "справжня королева" для відкачування під час її фотосесії.

https://twitter.com/amxndascott/status/1075136085217431552

https://twitter.com/sundaystorms/status/1075006666104627200

МакАдамс розповів людям , що материнство “найкраще, що траплялося зі мною, руки вниз." Вона не сильно загальні по темі, але в даному випадку, картина коштує тисячі слів.

Пов'язані Історії:

Ця модель так само носила молоковідсмоктувач по подіуму на Тижні моди в Лондоні

Жінки живуть на цьому фото Кріссі Тейджен грудей-насосна по дорозі на вечерю

Хлої Кардашян розкрила проблеми грудного вигодовування ніхто не говорить і жінки дякували її

Комментарии
Loading...