Роби це кожен день, і ти станеш магнітом для чоловіків

Ти і він / Секс

Роби це кожен день, і ти станеш магнітом для чоловіків

Ми не втомлюємося дивуватися новим і новим дослідженням невгамовних британських і американських сексологів, які трудяться в поті чола, щоб кожна з нас могла відчути себе бажаною і привабливою. Так, наприклад, в ході дослідження, проведеного в Інституті сексології, штат Мічиган, виявився цікавий факт: чоловікам більше подобаються жінки з розширеними зіницями. Випробовуваним показали серію фото дівчат з різною зовнішністю, але найпривабливішою вони вважали ту, зіниці якої були дещо ширше, ніж у інших красунь на фото, хоча в іншому, нічим особливим вона не відрізнялася.

Виявилося, що цей фактор сигналізує про легкому сексуальному збудженні жінки – коли ми дивимося на щось привабливе або збудливу, наші зіниці розширюються автоматично, і навпаки.

Тим не менш, зазвичай зіниці розширюються або при недостатньому освітленні, або при прийманні наркотичних, та деяких медичних речовин, що для нас з тобою взагалі не варіант. Спробуй застосувати на практиці наступне: перебуваючи в оточенні хлопців або одного чоловіка, який тобі подобається, почни ритмічно стискати і розслаблювати м'язи тазового дна (згадай вправи Кегеля) до тих пір, поки не відчуєш легке сексуальне збудження і приємні відчуття внизу живота. Ці нехитрі «миготіння» забезпечать тобі ніжний рум'янець, злегка розширені зіниці і невловиму сексапільність, залишитися байдужою до якої не зможе рішуче ніхто!

Комментарии
Loading...