Интернет реклама УБС

Секрети макіяжу для зелених очей: відтінки, текстури, техніки

Краса / Макіяж

Генетики говорять, що зелені очі - найрідкісніший з усіх кольорів очей. Згідно науці, це пов'язано з тим, що цілий ряд факторів має об'єднатися в ідеальний відтінок - наприклад, має бути особливе поєднання пігментів строма і меланіну. Оскільки цей відтінок очей такий особливий, іноді складно знайти правильні засоби, відтінки і текстури засобів декоративної косметики, які зроблять колір очей ще яскравіше. Але ми знаємо кілька секретів макіяжу для зелених очей.

Відтінки

Згідно теорії кольору і фактичних пробах та помилках у макіяжі знаменитостей, можна з точністю визначити кращі кольори макіяжу для зелених очей. Серед них всі теплі відтінки – пурпурні, фіолетові, мідні, бронзові, золоті, червоні, рожеві. Крім того, нейтральні бежеві, сіро-коричневі, коричневі, графітні, а також такий яскравий тон, як смарагдово-зелений підійдуть ідеально.

З теорії кольорів, відтінок, який стоїть навпроти зеленого в круговому спектрі, зробить його набагато яскравіше, виділивши і відтінивши. Прямо навпроти зеленого кольору на колірному колі знаходиться червоний, що означає, що зеленоокі дівчата можуть використовувати будь-які акценти червоного, помаранчевого, винного і фіолетового з червоним пігментом в макіяжі очей. Якщо червоні тіні для тебе занадто сміливі, ти завжди можеш вибрати нейтральні відтінки. Червоно-коричневі тони, мідні, рожеве золото або бронзово-рубінові тіні і олівці ідеально підійдуть. Загалом, будь-які теплі відтінки від помаранчевого і мідного до сливового і фіолетового прекрасно доповнять твої зелені очі, зроблять їх більш яскравими і виразними.

Техніки

Багато знаменитостей з зеленими очима часто вдаються до цих кольорів в макіяжі. Наприклад, Емма Стоун, Елізабет Олсен, Мері-Кейт Олсен, Ешлі Олсен часто вибирають коричнево-червоні, помаранчеві, і навіть винні відтінки у макіяжі очей. Але головне - підібрати для цих досить яскравих тонів правильну техніку макіяжу очей. Кращою можна вважати смокі. Серпанок можна створити і одним відтінком або комбінацією більш світлих і темних тонів. Якщо очі великі можна сміливо на межресничных лініях використовувати чорний олівець, а для маленьких очей більше підійдуть коричневі або винні відтінки. Також здорово виглядає фіолетовий олівець на межресничных лініях. Головне, щоб відтінок підводки поєднувався з кольором тіней, які ти використовуєш для розтушовування.

Ще одна відмінна техніка макіяжу очей для зеленооких – це злегка растушеванная стрілка. Причому не чорна, а одного з вище перерахованих відтінків. Для денного макіяжу чудово підійдуть бронзові, коричневі, сливові і фіолетові стрілки. Такими відтінками ти можеш зробити навіть досить широкі і довгі стрілки в стилі 60-х - вони не будуть виглядати вульгарно або занадто. Такі нейтральні тони завжди доречні в денних образах, так що не бійся експериментувати.

Текстури

Якщо ти вибираєш ідеальну текстуру підводки або тіней для денного макіяжу, то дотримуйся такого правила: чим темніше або яскравіше тон, тим менше шиммера повинно бути в продукті. Наприклад, для денного макіяжу зелених очей ти сміливо можеш використовувати коричневі тіні, але матові. А для вечірнього сміливо бери бронзові.

А ось зі світлими відтінками і в денному смокі, і у вечірньому макіяжі можеш вибирати які завгодно тіні - хоч шиммерные, хоч матові. Відтінки рожевого золота, золотий і мідний чудово підійдуть для макіяжу на будь-який випадок. Причому ти можеш використовувати підводку таких тонів, і тіні.

Комментарии
Loading...