Секс після пологів: 5 основних правил

Ти і він / Секс

Секс після пологів: 5 основних правил

Ще під час вагітності багатьох жінок хвилює, що буде з їх інтимним життям після пологів. Масла у вогонь підливають «страшилки» від старшого покоління і неперевірені медичні чутки. Насправді «після» все буде добре, якщо слідувати декільком правилам.

Правило 1: Час

Чекай, коли твій лікуючий лікар дозволить тобі займатися сексом. Зазвичай через 2 місяці після пологів більшість жінок повертається до повноцінного інтимного життя.

Іноді під впливом власних почуттів або умовлянь з боку партнера складно витримати ці часові рамки. Пам'ятай, що передчасний секс може призвести до розвитку запальних захворювань. Пологи — це сильне навантаження на м'язи тазового дна, і, навіть якщо ти народила без розривів і епізіотомії, у вагінальному каналі можуть залишатися мікропошкодження.

Правило 2: Розслабся

Для відновлення твоєму тілу потрібен час. Швидше за все це відбудеться, якщо ти будеш його любити. Дозволь своєму партнеру чіпати тебе та не поспішай відразу зайнятися сексом.

Правило 3: Мастило

Після пологів концентрація естрогену в крові різко падає, і це стає не лише причиною післяпологової депресії, але і причиною сухості в вагінальному каналі. Тому, якщо ти дбаєш про своє сексуальне життя, то заздалегідь запасіться гіпоалергенною змазкою на водній основі, щоб не нашкодити мікрофлорі у вагінальному каналі

Правило 4: Презервативи

Без них не варто займатися сексом після пологів. Крім запобігання непланової вагітності, презерватив захистить тебе від інфекцій. Так, це може викликати обурення у твого партнера, але в 21 столітті люди навчилися робити ультратонкі презервативи, які подарують вам 100% відчуття природності.

Правило 5: Віднови м'язи

Думка про те, що в тебе там стало «все так широко і не так, як було до цього», не поверне відчуття, що ви — сексуальна богиня.

До речі, сам вагінальний канал, якщо порівнювати його до вагітності і через 2 місяці після пологів, змінюється всього на кілька міліметрів. Що дійсно сильно страждає, так це м'язи, які оточують вагінальний канал. Саме вони дають відчуття сильного обхвату члена». На щастя, їх стан можна не тільки повернути, але навіть поліпшити, займаючись інтимної гімнастикою. Міцні і еластичні м'язи тазового дна зроблять приємно не тільки твоєму партнерові, але і допоможуть тобі відчути себе впевненіше і сексуальніше.

Ориганал статті: cosmo.ru/sex-love/sex/seks-posle-rodov-sushchestvuet-5-osnovnyh-pravil

Комментарии
Loading...