Сексуальний етикет: 6 базових правил для сексу втрьох

Сексуальний етикет: 6 базових правил для сексу втрьох

Секс утрьох може бути дивовижним досвідом, але тільки в правильній обстановці і в підходящої компанії. Розбираємося в основних принципах такого експерименту: коли не варто на нього погоджуватися, що варто обговорити заздалегідь і як спілкуватися з третім учасником ваших любовних ігор.

1. Ця ідея повинна порушувати всіх учасників

Перше правило будь-якого сексуального експерименту – абсолютна добровільність. Коли мова йде про секс утрьох, одного згоди недостатньо: в ідеалі всі учасники повинні порушуватися від цієї ідеї і не відчувати тиску.

Перш ніж запрошувати у свою постіль третього, партнерам варто кілька разів переконатися, що вони цього хочуть. Секс утрьох – не подарунок до ювілею і не жертва, а спосіб отримати нові відчуття. Якщо один з партнерів бере участь у цьому, щоб догодити іншим, вам краще відмовитися від задуманого.

2. Цей експеримент для тих, хто впевнений у своїх відносинах

Сексуальний етикет: 6 базових правил для сексу втрьох

Консервативні люди сприймають секс утрьох, як невірність, на яку підуть лише ті, кого не влаштовує партнер. Насправді на такий досвід варто вирішуватися лише міцним парам, в яких дуже високий рівень довіри.

Якщо у кого з вас проблеми з ревнощами, залучати в сексуальне життя інших людей – не найкраще рішення. Коли хлопець постійно контролює, з ким ти спілкуєшся на роботі, але при цьому каже, що спокійно поставиться до ще одному чоловікові у вашому ліжку – він явно лукавить.

Обидва партнери повинні розуміти, що одноразовий секс утрьох не дає їм права постійно приводити когось або змінювати.

3. Правила і безпека обговорюються заздалегідь

Чим конкретніше, тим краще. Можете спочатку обговорити свої кордони і очікування з партнером, а потім залучати до діалогу третього учасника, але в цілому всі повинні розуміти, що буде відбуватися. Нехай кожен висловить свої переваги і позначить, яка поведінка вважає неприпустимим.

Особливо важливо поговорити про безпеку. Пам'ятайте, що при оральному сексі теж потрібно берегтися. Використовуйте чоловічі і жіночі презервативи-серветки.

Вирішіть, коли вам зручніше обговорити практичну сторону питання: заздалегідь, щоб не збивати настрій або безпосередньо перед сексом.

4. Кожен повинен відчувати себе залученим в процес

Один з найскладніших моментів у потрійному секс – зробити так, щоб ніхто не відчував себе зайвим. Створіть комфортне довірчу атмосферу, в якій кожен зможе зізнатися, що йому не вистачає уваги.

Головне правило: кожен з учасників може приєднатися, коли захоче. Подобається сидіти і дивитися – чудово, але якщо відчуваєш, що скучила, значить, щось йде не так.

Можете заздалегідь підглянути ідеї для сексу втрьох в інтернеті або надихнутися фільмами, до речі, у нас вже є така добірка.

Сексуальний етикет: 6 базових правил для сексу втрьохКращі фільми і серіали про секс втроемМы зібрали яскраві сцени з кіно, в яких головні герої піддаються своїм бажанням.

5. Ініціатор не повинен бути егоїстом

Те, що першим секс утрьох запропонував чоловік, не означає, що всі зібралися тільки за тим, щоб догодити його. Це стосується і тебе, не змушуй інших відчувати себе просто частиною твоєї фантазії. Ініціатива вітається, але нехай вона поширюється на всіх учасників процесу.

6. Третій учасник теж заслуговує уваги

Сексуальний етикет: 6 базових правил для сексу втрьох

Уважними варто бути вже на стадії вибору. Запросити когось знайомого — здається безпечніше, але подумайте, як це може вплинути на ваші подальші взаємини.

Особливо погана ідея – кликати колишніх, навіть якщо у вас немає ніяких невирішених проблем, образ і взагалі ви найкращі друзі.

В ідеалі це має бути незнайомий, але дуже порядна людина з довідкою від венеролога, який після веселої ночі розчиниться в просторі. Але в житті все трохи складніше, так що можете ризикнути і провести соцопитування серед знайомих або пошукати партнера через інтернет-додаток.

Незважаючи на те, що ви не пов'язані почуттями з третьою людиною, не ставитеся до нього споживацьки. Не выпроваживайте його з ліжка відразу, як все закінчиться, щоб якнайшвидше зробити вигляд, що нічого не було. Будьте відкриті, ввічливі та уважні.

Що стосується спілкування з третім учасником після сексу, такі речі обов'язково варто обговорити з партнером. Якщо хтось із вас листується з ним, це не повинно бути секретом.

Чи Думала ти коли-небудь про секс утрьох?

Комментарии
Loading...