Shape it: як правильно наносити рум'яна за формою обличчя

Краса / Макіяж

Поки геніальні візажисти і технологи не придумали контурирующие коректори, хайлайтеры і бронзеры, скорегувати форму обличчя можна було лише одним засобом - рум'янами. І, якщо чесно, так обличчя виглядало більш природним і привабливим, ніж з тонною макіяжу.

Найпривабливішою і естетично правильної формою обличчя вважається овал, тому всі намагаються скорегувати особа по одному лекалу". Щоб наблизити свою форму обличчя до ідеалу потрібно лише стратегічно правильно розміщувати рум'яна. Тоді і потреба в контуринге відпаде.
Як правильно наносити рум'яна за формою обличчя

Кругле обличчя

как правильно наносить румяна - круглое лицо

Якщо у вас кругле обличчя з такими щічками, як у Елізабет Олсен, праці в нанесенні рум'ян не виникне. Твій рум'янець повинен розташовуватися трохи нижче яблучок щік. Плавно розтушуй його по лінії вилиці до волосся, щоб він виглядав більш природно. Цей метод надає "ліфтинг" ефект, який відмінно виглядає на круглолицих красунь. Так особа візуально виглядає більш худим в центральній частині, а до цього і варто прагнути.

Серцеподібна форма

как наносить румяна - сердцевидное лицо

Для осіб у формі серця важливо підкреслити природно високі вилиці, розширюючи їх ще вище. Для цього почни наносити рум'яна трохи вище яблучок щік і розтушуй колір м'яку серпанок до лінії росту волосся по вилиці. Переконайся, що велика частина продукту сконцентрована саме над яблучками щік. Нанесення рум'ян у формі "С" (від скроні до яблучкам, як у Емми Уотсон) - це проста і надійна техніка, яка виглядає красиво на обличчях у формі серця.

Трикутне обличчя

как наносить румяна на треугольное лицо

Тут все з точністю до навпаки. Щоб зробити акцент на вилицях і відвернути увагу від гострого підборіддя, потрібно нанести рум'яна на нижню частину яблучок щік і трохи розтушувати до лінії росту волосся. Також можна рум'янами затемнити лінії росту волосся з боків від лоба. Це допоможе надати особі правильні пропорції.

Квадратне обличчя

как правильно наносить румяна - квадратное лицо

Для осіб квадратної форми важливо додати деяку м'якість ліній, приховати гострі кути. Зосередься на яблуках щік, але ближче до носа, а потім злегка розтушуй пігмент до лінії росту волосся. Так твої щоки будуть здаватися красиво закругленими, а вилиці - скульптурними. Іноді можна розтушовувати пігмент брів до кінчика (як у Кіри Найтлі), це допомагає злегка пом'якшити лінії обличчя. Особливо, якщо квадратне обличчя дуже худе і кістки сильно проступають.

Овальне обличчя

как наносить румяна - овальное лицо

Якщо твоє обличчя має форму овалу, як у Меган Фокс, тобі пощастило. Можеш просто наносити рум'яна на яблучка щік. Ніяких хитрощів, все просто.

Звичайно, в чистому вигляді овал зустрічається вкрай рідко, часто він має трохи вигнутих ліній", як у Дженни Девон. Тобто, лінія щелепи трохи більш гостра, ніж в класичному овалі. У такому разі почни наносити рум'яна по середині щоки, а не прямо на яблучках, і розтушовуй колір під кутом до мочки вуха. Люди з овальним обличчям виглядають краще за все, коли зовнішній периметр виділяється рум'янами. Це додає трохи більше ширини в центрі обличчя і вилиці виглядають більш високими і точеними.

Комментарии
Loading...