Шей Мітчелл відкрив про її викидня: це був один з моїх темних днів

В кінці кожного року, це типово для людей, щоб розміщувати нарізку з останніх 12 місяців на соціальні медіа. Актриса Ший Мітчелл вирішив поділитися не тільки хорошим запуском бізнесу, подорожей, друзів,—але також боляче, як в 2018 році, у неї стався викидень.

"Хоча це був дивовижний рік, він прийшов не без деяких труднощів," Мітчелл написав на її сюжет Instagram у вівторок, перш ніж зображення УЗД з розбитим серцем над ним.

"Нам усім доводиться мати справу з різними проблемами і труднощами в життя," на наступному слайді читати. “І іноді це простіше, щоб продемонструвати тільки хороші часи на соціальних медіа, що призводить багатьох людей, щоб критикувати його за відсутність автентичності. Маючи так багато людей слідувати за мною на Instagram і читати мої пости-це неймовірно принизливо і дуже піднімає настрій. Підтримка та любов, що так багато з вас показати мені ліфти мене навіть мої найтемніші часи, одне з яких відбулося в минулому році був викидень і після того, як я втратила дитину, мої надії і мрії".

Шей Мітчелл відкрив про її викидня: це був один з моїх темних днівПинтерест
Фото: розповіді Instagram/@shaymitchell
Шей Мітчелл відкрив про її викидня: це був один з моїх темних днівПинтерест
Фото: розповіді Instagram/@shaymitchell
Шей Мітчелл відкрив про її викидня: це був один з моїх темних днівПинтерест
Фото: розповіді Instagram/@shaymitchell

Мітчелл вирішив поділитися своїм досвідом з невиношуванням вагітності, пояснила вона, для того, щоб заохочувати співчуття у соціальних мережах, а також розуміння, що люди діляться тільки частина того, що вони переживають особисто.

“Спирт Нового року, я думаю, що ми повинні пам'ятати, що ми всі в цьому поході разом в хороші часи і погані, і щоб нагадати собі, що ми рідко дійсно знають і розуміють труднощі і позбавлення, що й інші люди переживають," Мітчелл написав. "Так, на 2019 рік, все давайте спробуємо бути трохи більш чуйним, чуйним, терплячим і вдумливим один з одним. Це звучить як багато резолюції для мене. Я сподіваюся, що ви погодитеся. Щасливого Нового року всім".

В останні роки все більше знаменитостей відкрито розповідають про свій досвід з викиднями, сяюче світло на все ще обговорювали і болюча тема. Колишня перша леді Мішель Обама написала про одне вона страждала в її тридцятих, у своїх мемуарах стає; Керрі Андервуд також поділилася своїми переживаннями з кількома викиднями.

Після того, як Мітчелл виклав свою історію Instagram, фанати почали проявляти підтримку для актриси в соціальних мережах з хештегом #AlwaysWithYouShay.

https://twitter.com/foreverinrem/status/1080135140217622528?s=21

https://twitter.com/bellsashay/status/1080173675444342785?s=21

https://twitter.com/tvshofavs/status/1080140739709976578?s=21

Мітчелл пізніше написав у Твіттері: "тут ми йдемо 2019, Я так готовий для тебе".

Пов'язані Історії:

Ший Мітчелл був жахливий досвід показує нам останні дзвінки і картинки на телефон

Керрі Андервуд Потужно Відкриває Про Борються З Кількома Викиднями

Мішель Обама показує, що вона стався викидень і зробили ЕКО

Комментарии
Loading...