Интернет реклама УБС

Що місяць твого народження розповість про твоєї сексуальності

Ти і він / Секс

Що місяць твого народження розповість про твоєї сексуальності

Астролог Сьюзі Керр Райт поділилася таємними знаннями про те, що місяць народження може розповісти про те, яка ти в ліжку.

Січень

Народжені в січні дещо консервативні, коли справа доходить до скороминущої інтрижки. Але варто їм по-справжньому в когось закохатися, тут вже вони «запалять». Так що хочеш вір, хочеш ні, але січневі — одні з найбільш розкутих в ліжку, хоча з першого погляду і не скажеш.

Лютий

Це люди-пригоди. Так-так, і в ліжку в тому числі. Хоча народжені в лютому зовсім не проти розважитися, вони вважають за краще робити це з тими, з ким у лютневих є емоційний зв'язок.

Березень

Березневі обожнюють проводити час в ліжку (і не тільки займатися нею), але заняття любов'ю для них — це дуже важливий і зв'язує досвід, тому що березневі віддають самих себе своїм партнерам. По‑іншому не вміють.

Квітень

Квітневі дуже незалежні, прив'язати їх до себе дуже непросто. Секс з народженими у квітні гарячий і несамовитий, тому що ними керує Марс. Але квітневі швидко втомлюються від людей, так що відразу після сексу виставити коханця за двері — це вони можуть.

Травень

Травень — місяць, коли вже потепліло, але все ще трапляються холодні дні. Травневі дуже тяжіють до тепла і комфорту. Їм хочеться віддатися пристрасті на шовкових простирадлах серед подушок і у світлі свічок. Інакше, навіщо це все?

Червень

Червневі мають намір спробувати все секс-позиції під цим сонцем, тому що вони просто зобов'язані знати все про все. Вони не такі жадібні до сексу, як лютневі хлопці, але все одно ті ще ласуна. Якщо тобі потрібен хтось, хто міг би вести з тобою брудні балачки по телефону — вибирай червневих.

Липень

Для хорошого сексу з тими, хто народжений в липні, важливо бути дбайливим і надійним. Секс для липневих несе дуже важливу емоційну складову, і вони хотіли б займатися цим з тим, хто дає їм відчуття захищеності і безпеки. Липневі дуже уразливі, їх легко зачепити і образити.

Серпень

Місяць крайнощів: все або нічого. Або серпень подарує тобі неземне блаженство, або буде холодний, як лід. Від чого залежить? Від тебе. Серпень не визнає півзаходів, він хоче отримати від свого партнера все і ще нові ковзани. Ніколи не кажи серпневим, що робити в ліжку — его ніжніше пелюстки троянди.

Вересень

В глибині душі вересневі дуже пристрасні, але вони звикли контролювати свої емоції, і в ліжку з ними не завжди буває просто. Їм буває важко розслабитися і віддатися насолоді, але коли це відбудеться, ні одна з сторін не пошкодує. Як тільки вони відчують, що можуть довіряти своєму партнерові, не залишиться нічого, чого б вересневі не захотіли зробити.

Жовтень

Жовтневим потрібно дуже добре знати людину, щоб відправитися з ним у ліжко. Там вони захочуть, щоб все відбувалося повільно і делікатно. Секс для жовтневих — це задоволення, але задоволення повинно тривати довго, це не секундна спалах, а довгий і неквапливе задоволення.

Листопад

Сексуальні забави для листопадових — це список з порожніми квадратиками, куди потрібно проставити галочки. Насправді, не тільки секс, тому що листопадові діти до всього підходять дуже ретельно. «Бачу ціль — не бачу перешкод» — це про тих, хто народився в листопаді.

Грудень

Вони обожнюють рольові ігри та складні задумки в сексі. Може бути, з народженими у жовтні не так-то просто вступити в тривалі відносини і дізнатися про них більше, але ось те, що в ліжку з ними буде весело.

За матеріалами cosmo.ru

Комментарии
Loading...