Що робити, коли тривожність заважає отримати оргазм

Що робити, коли тривожність заважає отримати оргазм

Heroine часто розповідає про те, як жінці отримати задоволення в ліжку: радить секс-іграшки, різноманітні пози і техніки. Але на шляху до оргазму є перешкода, яка не виправиш зовнішніми атрибутами, – власні думки. Секс з іншою людиною викликає занепокоєння, і не важливо, скороминуща це зв'язок або довгострокові відносини.

За словами доктора філософії, професора психології в Університеті Конкордія (Монреаль) Джима Пфауса, у чоловіків і жінок тривожність під час сексу виникає з одним і тим же причинам – з-за страху бути недостатньо хорошим коханцем.

Жінки найчастіше переживають про те, як виглядають оголеною, як пахнуть, чи правильно поводяться під час сексу. У деяких тривожність настільки сильна, що вони бояться випробувати оргазм, тому що можуть втратити контроль і виглядати безглуздо.

Коли ти переживаєш про подібні речі, то сама заважаєш собі отримувати задоволення. Ні технологічна секс-іграшка, ні майстерний партнер не допоможуть досягти оргазму, якщо твій мозок всіма силами цьому противиться. Ось кілька порад, які допоможуть розслабитися і насолоджуватися сексом.

Мастурбируй

Що робити, коли тривожність заважає отримати оргазм

Соло-секс допомагає впоратися зі стресом і ще багато чим корисний для здоров'я, крім того, це відмінний спосіб дізнатися про своє тіло. Вивчай ерогенні зони, руху, які доставляють тобі задоволення, і розповідай про це партнерові. Якщо б до кожної людини додавалася інструкція з експлуатації, всім нам було б набагато простіше радувати один одного.

Секс-коуч і автор книги «Плюси сексу: вчися, люби і насолоджуйся своїм тілом» Ласи Грін радить мастурбувати, не чекаючи оргазму:

Повністю приберіть кульмінацію з планів і направте свою увагу на приємні відчуття і те, як ви себе відчуваєте. Поекспериментуйте і з'ясуйте, що вас заводить.

Відключай один з органів почуттів

Що робити, коли тривожність заважає отримати оргазмСекс без світла культивує твою невпевненість, але, якщо ти не можеш розслабитися, коли бачиш себе (або партнера) оголеним, темрява — це вихід.Якщо напівтемрява допоможе тобі розкритися – дій. Радимо спробувати і інші способи сенсорного обмеження. Зав'яжи очі собі, це загострить інші органи чуттів. Або партнеру – тоді ти зможеш сміливо керувати своїм і його тілами, не переживаючи, що хлопець бачить всі твої ямочки і складочки (до яких під час сексу в загальному-то і так нікому немає справи).

Розслабляйся з приємними ароматами

Коли тебе все турбує, атмосфера дуже важлива. Спробуй заспокоїти мозок приємними запахами. Запаліть свічки або аромалампу з ароматом лаванди, пачулі або ромашки. Вони піднімуть настрій, розслаблять і придушать нервозність.

Що робити, коли тривожність заважає отримати оргазмЩо робити, якщо отримуєш оргазм тільки від мастурбацииКак перебудувати мозок і змінити сексуальні звички.

Розмовляй

Що робити, коли тривожність заважає отримати оргазм

Спілкування з партнером не повинно припинятися під час сексу, звичайно, якщо мова не йде про сторонніх розмовах. Направляй хлопця, кажи, що тобі подобається, питай, чого йому хочеться. Добре, якщо він теж буде налаштований на діалог, а не тільки на зосереджене сопіння. Приємні мотиваційні слова теж ніхто не відміняв.

Що стосується стогонів – їх теж не варто соромитися і стримувати, це навіть корисно. Але і симулювати дикі крики зовсім не обов'язково.

Стеж за диханням

Явна ознака, що тривожність даремно забирає у тебе час у ліжку, – ти часто й неглибоко дихаєш, хоча кульмінація зовсім не близька. Звертай увагу на те, як дихаєш. Іноді ми машинально починаємо симулювати активну збудження і перебільшувати відчуття від сексу. Це заважає зосередитися на тому, що ти насправді відчуваєш. Зроби глибокий вдих і видих, як під час медитації – це зніме напругу і поверне тебе до задоволення.

Про що ти тривожишся під час сексу?

Комментарии
Loading...