Сімоне Білів просто зробив історію на чемпіонаті світу з гімнастики

Це було досить переможну серію на рекордні гімнастка Сімоне Білів: минулого місяця вона стала першою жінкою, гімнаст на землю якийсь супер-складно сховище в конкурсі—і тепер 21-річний футболіст тільки що ввійшли в історію два дні поспіль у цьому році на чемпіонаті світу по спортивній гімнастиці в Досі, Катар.

У четвер ввечері, жовч стала першою американською жінкою, щоб виграти всі чотири титули на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики. У п'ятницю, вона побила черговий світовий рекорд, коли вона принесла додому золоту медаль на сховище (хоча вона не проаналізувати історичний "Билес сховище"). Це рішення призвело до її 13-й титул чемпіона світу, який більше золотих медалей, ніж будь-яка гімнастка, чоловік або жінка, ніколи не вигравав у історії події.

Дивитися її запису сховища рутинну нижче:

Як ніби це не досить дивно, Білів і відвіз додому срібло на брусах. Незважаючи на те, що історію в більш ніж один шлях, однак, Білів, не те, що ви назвали б у захваті: як вона написала в Instagram: “Хоча я все-таки зайняв 1 місце та увійшов в історію я не зовсім задоволений своїм виступом. Я все ще намагаюся знайти мою довіру. Але я не здамся".

Але залишайтеся з нами, любителі Білів: вона може покинути змагання ще більше медалей, як вона збирається конкурувати у вільних вправах (вона чинна олімпійська чемпіонка) і колоді пізніше сьогодні. Є ще один рекорд-вона, можливо, зрозуміло, теж: за даними NBC, якщо її переможна серія буде продовжуватися, Білів стане першою жінкою на медалі в кожній події, починаючи з 1987 року.